Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más anyós is ezt csinálja...

Más anyós is ezt csinálja vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

A férjem elég fura szerzet.Családommal sikerült elfogadtatni a jellemét és ebből sosincs gond.Anyósomék már más tészta.Olyan mintha nem ismernék a párom.Pl anyósom rendszeresen engem kérdezget a férjem egészségi állapotáról.Volt olyan hogy felhivott és nekem mondja hogy miben kellene meggyőzni a párom.Nekem ez nagyon furcsa dolog,hogy rajtam keresztül akar hatni a fiára.

Sosem szólok bele a családi döntéseibe,ha ő azt mondja márpedig nem megyünk anyósékhoz ebédre akkor nem megyünk,én nem mondom neki hogy na de menjünk már el,ugysem lenne értelme,és szerintem nincs jogom ilyen dolgokba beleszólni.

Jó a kapcsolatom anyósommal de meg kellene értenie hogy én az ő érdekében nem fogok vitázni a férjemmel.


2012. dec. 17. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Meghallgatod az anyós, nem vitatkozol vele, a férjednek meg nem szólsz sokat, legfeljebb megemlited, hogy anyós ezt üzeni.
2012. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk úgy van, hogy az én anyukám üzenget páromnak. Közlöm vele, hogy mit mondott anyu, majd hagyom, hogy ő döntse el, hogy elfogadja-e vagy sem. Anyós meg le sem sz@rja a fejünket...
2012. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem az van, hogy anyósod megtartja az új sorrendet? Most már te vagy a No.1 és ő a 2.?Reménykedik, hogy amit ő nem ér el anyai tekintélyével, te eléred szeretettel? Ismeri a fiát, s sejti, hogy talán rád jobban fog hallgatni. Még mindig jobb egy ilyen anyós, mint egy anyacsászárnő.
2012. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Én anyósom is ezt csinálja, mert úgy van vele, hogy ő nem tud rá hatni, mert az anyja és én mint a feleség biztos majd hatok rá. De tovább megyek, anyósom van hogy a fiával üzenget a férjének (mármint a férjem apjának). Hátha a fia jobban tud hatni az apjára. :) Nincs ebben semmi, remélem én nem ilyen leszek :D
2012. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is akarok semmit élérni a páromnál,nagyon sokszor meg sem emlitem mit mondott az anyja mert már attól kikészül hogy az anyja szervezkedik.

Család tekintetéből ég és föld vagyunk,ő hűvös és távolságtartó én nagyon családcentrikus vagyok.Mivel kompromisszumot nem akartunk kötni erre nézve igy megegyeztünk hogy mindenki úgy csinálja ahogy akarja a másik nem szólhat bele.

Csak azt nem értem hogy a fiúk velük élt 20évig,tudniuk kellene hogy milyen és ennyi év után azt is tudniuk kellene hogy nálam nem érnek célt.

2012. dec. 17. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben rossz.Ha nem érdekel akkor hallgasd meg és ne szólj semmit.Ha nálunk ilyen elöfordul akkor szólok a férjemnek "anyud mondta,hogy...."Aztán ö eldönti.Vagy én mondom a férjemnek és gyerekeknek öltözünk és megyünk. :)Persze ha nekem is van kedvem.Ha a férjem nem akar,akár 6 ló sem húzza el...

Gondolom én is,anyós is tudja te jelentesz már többet a fiának és rád jobban "hallgat" :D

2012. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves fiatalasszony!

Az anyósodnak van igaza. Nem akarja úgy láttatni a dolgot, mintha még mindig ő ugráltatná a férjedet. Inkább szól neked, hogy tedd meg te. Ő bizonyára ismeri a fiát, hisz ő nevelte. Ne akarjál mindenáron mumust látni az anyós helyett. Ne feledd! Te is nagyon hamar anyós leszel. Majd jusson eszedbe, neked mi nem tetszett

2012. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!