Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyámmal? Teljesen...

Mit tegyek anyámmal? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Anyám folyton mindenért beszól, akármit csinálok, legtöbbször abból van a probléma, hogy öcsém odajön hozzám elkezd piszkálni egyszer visszaszólok neki és anyu csak azt hallja amikor megvédem magam, így amikor elkezdem, hogy azért beszéltem öcsémnek, mert b*szogatott, akkor egyből, hogy merek én vele veszekedni kivagyok én, hogy ezt merem csinálni, és elkezd rúgni / ütni.

Különösen azért írom ki ezt, mert:

Mostis, jött a Dr nő megvizsgálni,öcsém játszott a gépemen.Kijön, elmondja hogy hahahahahahahhahaha szívtad én játszok a gépeden, visszaszólok, hogy viszont most én bemegyek és játszok, bementem a szobába öcsém futott utánam, hogy HÜLYEEEEEEEE és elkezdett ütni. Anyámnak mondtam, hogy valamit csináljon öcsivel, mert ez így nem jó. Erre elkezdett velem veszekedni, hogy megint miért piszkálom őt, biztos megint én provokáltam az testvéremet.És ezt mindig eljátssza. Megint megütött és HOGY MERSZ NEKEM VISSZASZÓLNI stbstb. Sokszor úgy érzem testvéremet jobban szereti mint engem.Apám észreszokta venni, hogy öcsi kezdi, meg is szokott védni (persze ritkán van, hogy észreveszi.)

Tényleg én lennék a rossz meg a szemtelen / pimasz?

Félre értés ne essék, szeretem anyámat, csak hát akkor is... ötletek?



2013. jan. 3. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, nekünk is ez volt mindig, amikor kicsik voltunk. Én ezt a problémát nem tudtam megoldani, bár engem nem ütöttek meg, de akkor is nagyon rosszul esett. Nem tudom hány évesek vagytok, de nekünk ez az időmúlásával elmúlt magától (amikor tesóm kb 8 éves lett, én pedig 12), de a mai napig is én vagyok a szar, bárki bármit csinál, most gyanúsított meg apukám, hogy elloptam az arany láncát... -.- nagyon kellemes érzés... de hálistennek, ha minden jól megy már csak 4-5 hónap és költözöm. Visszatérve a témához, szerintem ülj le anyuddal egy komoly beszélgetésre és mond el neki szépen, hogy neked ez mennyire rossz érzés, hogy ezt csinálja veled és, hogy nem hisz neked.
2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> akkor egyből, hogy merek én vele veszekedni kivagyok én,

> hogy ezt merem csinálni, és elkezd rúgni / ütni.

Üss vissza.

2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pofont ad, meg seggbe rúg, ez még türhető, inkább a lelki izé... ahogy az 1. is mondta mindig én vagyom a sz*r bármit csinálok

2.

soha nem ütném meg anyámat.

2013. jan. 4. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

> Pofont ad, meg seggbe rúg, ez még türhető,

> inkább a lelki izé...

Sz*rd le. Egyszerűen peregjen le rólad minden egyes szava!

2013. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!