Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így kellene élniük a...

Tényleg így kellene élniük a nőknek?

Figyelt kérdés

Pedig nem kell hozzá nagy ész, hogy az ember papírra vessen egy valóban működő élettervet a mai fiatal nőknek. Gimnázium vagy középsuli után házasság, 2 gyors gyerek, és még a kisebbik is a kellő szinten önálló már, mikor a nő még csak harmincas. És akkor lehet tanulni, egyetemre menni – igaz ekkor már valóban tanulási céllal, nem azért hogy az éjszakai élet hírhedt királynői legyenek. Harminc után még bőven van idő karriert építeni, különösen hogy a munkaadók tudják, a nő már túlvan a családalapításon és az ahhoz kapcsolódó problémákon.



A teljes cikk a Férfihang.hu - Antifeminista Férfimagazin oldalán olvasható:

[link]


2013. jan. 3. 22:31
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

ezek komolyan ennyire hülyék? mikor a férfiak 30on felül sem akarnak házasodni,mert buliznak meg nem élték ki még magukat? gyerek meg eszükben sincs.

aztán nem csodálkoznék,hogy a férj össze-vissza fogja csalni az asszonyt,mert túl hamar házasodtak meg. úristen. :)

2013. jan. 3. 22:33
 2/33 anonim ***** válasza:
27%
ez van, egy 30-as eveiben jaro ferfi akkor van a toppon, mig egy model (no) 30 evesen mar kioregedoben van :)
2013. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

"aztán nem csodálkoznék,hogy a férj össze-vissza fogja csalni az asszonyt,"


Csak megsúgom a férfihang szerkesztői szerint ez normális.

Mindenki a saját sorsáért felelős. Ha a nő belemegy akkor mi a probléma? (egyébként kíváncsi vagyok arra a munkáltatóra aki egy harmincas, munkatapasztalat nélküli, kisgyerekes anyát vesz fel)

2013. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Van benne logika.

Bár én nem lettem volna képes 18-20 éves koromban bevállalni egy gyereket. Inkább tanultam, buliztam, túl voltam pár kapcsolaton. 32 és 36 évesen szültem. Szerettem volna nagyobb korkülönbséget, de a korom miatt nem akartam továbbtolni. Most még itthon vagyok a kicsivel.

2013. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a vicces,hogy több nő ismerősöm van aki szívesen vállalt volna gyerekeket a húszas évei elején. De nem találtak hozzá férfit, max. 10-20 évvel idősebet, az meg nem mindenkinek jön be. Korlukbelit egyáltalán nem.
2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért szerintem sok mindentől függ. Kezdjük ott, hogy így hirtelen a gimi után nem minden nőnek áll a rendelkezésére egy olyan férfi, akivel össze tudná kötni az életét, azért meg nincs értelme házasodni, mert most gyorsan kell, hogy gyerek is legyen hamar...

Aztán szerintem ma nem sok család tudná eltartani az a 2 gyereket egy fizetésből. Sajnos ma már a nőnek is keményen kell dolgoznia a gyerek mellett, hogy meg tudjanak élni. Nem utolsó sorban fiatalabb korban bontakozik ki a szellemi tevékenység, ilyenkor fogékonyabb az agy az új dolgokra, később már nehezebb tanulni is.

Szerintem úgy a normális, hogy a nő rendesen elvégzi az egyetemet, ha közben nem az a cél, hogy az "éjszaka hírhedt királynője" legyen, hanem rendesen tanul, akkor 5 év alatt el lehet végezni az egyetemet, utána munkát vállal és házasodik, pár év után meg jöhetnek a gyerekek.

2013. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva. Azok az ismerőseim, akik 30 felett szültek, nem azért szültek akkor mert úgy akarták, hanem a párjuk nem akarta, vagy megcsalta őket. Utána persze találtak jobbat és most potyognak a babák. Nem feltétlenül csak a nőkön múlik. Azt nem írja a cikk hogy hány éves pasit kell összeszedni ahhoz hogy röhögve eltartson 2-3 gyereket.
2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Ezt azok találták ki, akik azon vitatkoztak nemrégiben, mit nevezzünk családnak, és mit ne.


Tini gyerekekkel sem fognak egy nőt sem alkalmazni a munkáltatók, ha 30 elmúlt és még a büdös életben nem dolgozott. Már 22 évesen is az a baj, hogy nincs 22 év munkatapasztalat.


Ez csak akkor lenne megoldható nekik, ha a nők akkor hirtelen férfiba váltanának. A másik nemnek ez ideális kor - mindenhez.

2013. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Ez a modell teljesen életszerűtlen. Egyrészt, mint már többen is leírták, egy munkáltató sem fog alkmazni 30- as, kétgyerekes pályakezdőt. Másrészt, a mai húszéveseknek eszük ágában sincs szülni, amikor azt látják, hogy a környezetükben mindenki éli világát, bulizik vég nélkül, vagy éppen diplomát szerez. És mindezt függetlenül, kötöttségek nélkül.


Egy tavalyi felmérés szerint Németországban a fiatal nők 30%- a egyáltalán nem akar szülni, nem tervez gyermekvállalást.


Nagyon úgy fest, hogy tényleg nem volt nagy esze annak, aki a fenti élettervet papírra vetette :)

2013. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ettől az egész weboldaltól lábrázásom lesz.
2013. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!