Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem jogosan haragszik...

A testvérem jogosan haragszik anyánkra? Mert szerintem nem! Elköltözött a párja.

Figyelt kérdés

Az van hogy a tesóm még otthon lakik anyával(én már régen nem),és odaköltözött a barátnője. Szóval együtt éltek. A lány iskolába járt nyáron diákmelózott,pénzt soha nem adott igaz anya sem kért.

Még nyáron kérdeztem anyát hogy meddig fogja elnézni azt hogy pénzt nem ad,nem segít nem csinál semmit(minden rossz szándék nélkül kérdeztem,mert ismerem anyámat hogy előbb utóbb betelik a pohár nála e miatt)?!

Akkor azt mondta nem lesz baj nem foglalkozzak vele. Karácsony előtt beszéltem anyámmal és mondta hogy haragszik rá a tesóm hozzá sem szól mert hazaköltözött a lány. Azt mondta nem ő küldte el,csak párszor mondta neki hogy jó lenne valamit segíteni.

Én mondtam a tesómnak hogy anyának igaza van,főleg így télen azért segíteni kéne valamit ha már pénzt nem ad néha begyújthatna vagy valami. És jó hogy betelt a pohár elvégre nem köteles eltartani! Erre rám is megharagudott (mondjuk engem különösebben nem hat meg)!



2013. jan. 5. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy anyukád így is éppen elég jószívű volt, hogy befogadta a leányzót és emellett még el is tartotta. Talán jobb döntés lett volna, hogyha a tesódat kezdi szekálni, hogy olykor segíthetne a barátnője is ezt azt és nem közvetlenül a barátnővel kerülne összetűzésbe, de nem gondolom, hogy ezen annyira megkéne sértődnie egy lánynak, hogy el is költözzön. Én nem lakom az anyóséknál, még is természetes, hogyha náluk vagyunk, hogy olykor ebéd után felállok az asztaltól és elmosogatom az ebéd után maradt romokat, mégha ezért cserébe én sem kaptam soha egy köszit sem, akkor is!


Ha valaki ennyit nem képes megtenni, vagy annyit, hogy hetente egyszer legalább annyira kivegye a részét a házimunkából, hogy segít anyukának kitakarítani a házat, akkor meg is érdemelte, hogy elköltözött. Itt nem vagdalózni kéne a tesódnak, hanem belegondolni, hogy anyukátok mennyi mindent tett értük és ők mégcsak annyit sem adtak cserébe, hogy azt mondják béémeg...

2013. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!