Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokokkal kérdezhetem...

Milyen indokokkal kérdezhetem meg valakinek a lakcímét, ami hihető?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is rosszra gondolna..A kamaszlányom, aki még csak 17 éves mostanában rendszeresen lóg az iskolából és a tegnapi balhé után (miután kiderült) a fejemhez vágta, hogy a 34 évvel idősebb 'barátjához' járkál és soha nem fogom megakadályozni ebben. Ez eléggé kiborított, de azt hiszem ha egyszercsak beállítok hozzájuk és hazarángatom a gyereket, akkor megjön az esze. És különben is tudni akarom hova járkál a gyerekem. De csak a fickó nevét tudom és hogy hol dolgozik. Követni nem akarom mert nem vagyok én magánnyomozó. Milyen ürüggyel kérdezhetném meg a lakcímét? Akár a közvéleménykutató szerepet is bevállalnám ha nagyon muszáj.
2013. jan. 7. 18:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
amíg nem 18, addig rendőrrel is akár. Gyereket azonnal keresnek, nem várnak 24 órát, ha eltűnt. 34 éves meg nem barát, inkább szatír.
2013. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kiderítened a címét, a lakásba úgysem teheted be a lábadat. Inkább fogd kézen minden reggel a lányodat és úgy, szépen kézen fogva vezesd el az iskolába. Akkora égés lesz neki, hogy el fog gondolkodni.
2013. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha a 17 éves lányomról lenne szó, a munkahelyére is elmennék, mi az, hogy lóg miatta? Balhét csapnék, nem hiszem, hogy jót akar neki.
2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
51 éves barátja van?
2013. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
amúgy kamu hívással is megkérdezhetnéd,csak nyomozd ki a számát,ha nem tudod,vagy esetleg telefonkönyv?
2013. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha beállítasz hozzá, nyilván nem fog beengedni, ha mégis bemész, az magánlaksértés.

Szerintem próbálkozz a rendőrségen. Már csak azért is, mert a lányodra egészen biztos, hogy nagyobb hatással lesz, ha két rendőr állít be hogy hazacipelje, mintha te mint szülő teszed meg.

2013. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, 51 éves. Nem akarok a munkahelyére menni, nem fogok hatalmas balhét csapni, nem vagyok olyan. Egész egyszerűen be fogok kopogni hozzá, berontok és kirángatom a lányom onnan. Ez lenne neki annyira kínos, hogy legalább iskolaidő után élné a magánéletét.
2013. jan. 7. 18:34
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
na akkkor név alapján,ha nem tucatnév,akkor telefonkönyvből megtudhatod
2013. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem akarok a rendőrséghez fordulni, felőlem lehet az 51 éves barátjával, de ne iskolaidőben. Azt úgy sem szabhatom meg neki, hogy kivel legyen, csak mégjobban ragaszkodna hozzá.


Kamuhívás? De ha rendes számról hívom az nem lesz feltűnő? És mit mondjak neki, hogy meglegyen a cím?

2013. jan. 7. 18:35
 10/28 A kérdező kommentje:
Nincs benne a telefonkönyvben.
2013. jan. 7. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!