Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa lettem 17 évesen. Ez...

Apa lettem 17 évesen. Ez mennyire gáz? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Baleset volt. Mondtam a barátnőmnek, hogy vetesse el mert én nem akarom de ő és a szülei nem akarták elvetetni. Tök jó hogy nincs beleszólásom. Szakítottunk mikor még terhes volt, néha beszélünk attól de nem hiszem hogy valaha is lesz még valami közöttünk. Ma délelőtt hívott fel, hogy nemsokára megszületik a fiam és szeretné ha bemennék de nem mentem. Most tuti nagyon meg van sértődve és bevallom jogosan. Azon gondolkoztam egész nap hogy mkst hogyan tovább, kezdjek-e valamit a gyerekkel vagy hogy legyen de nem tudom. Te mit tennél a helyemben?
2013. jan. 8. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
45%
Szégyeld magad. Ha nem is akarsz velük élni, legalább a gyerekedre kiváncsi lehetnél néha. a "balesetről" te is tehetsz. Nemtudom van-e munkád, de a barátnőd helyébe, amint lenne munkád, egy jó kis gyerektartási pert akasztanék a nyakadra!
2013. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
Most miért? Nem a barátnőm amúgy
2013. jan. 8. 13:32
 3/102 anonim ***** válasza:
38%

Ezért kéne megtanulni, hogy rib@ncokkal nem kezdünk, majd rajtad akar meggazdagodni a kis liba, és persze megint a pasi a hibás, mert nem nevelték meg a csitriket, hogy ne tegyék mindenkinek csak úgy szét a lábukat.

Kérnék apasági vizsgálatot, ez lenne az első.

2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
81%

Mit akar a lány? Ha gyerektartást akkor fizetned kell.

Megmondtad neki rögtön, hogy neked nem kell a gyerek? Ha igen, és így döntött, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ha mégis úgy érzed, hogy nem tudsz így élni akkor vegyél részt a gyerek életében. Ezt te érzed.

Így jártál, megtanultad, hogy védekezz, nagyon nem értek egyet azzal hogy egy nő, sőt itt lány így vállaljon gyereket.... Mondom ezt nőként. Ha meg vállalta, akkor ne akaszkodjon rád, nem arról van szó hogy együtt vállaltátok, te meg ki akarsz szállni.

Nem tudod megbeszélni a szüleiddel? Ők mit tanácsolnak?

2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
38%

A gyerekedre sem vagy kíváncsi?

Az állatok nem viselkednek így....

Bemész a kórházba,és megnézed az újszülött fiadat,ha még nem született meg akkor majd bemész amikor meglesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Undorító vagy!

2013. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
71%
Gyereknek gyerek...hány éves a barátnőd? Hagyd őket békén,ha később ejtenéd pofára azt jobban megsínylené a barátnőd és a gyerek is! Ja és szólj anyádéknak,hogy fizessék helyetted a gyerektartást!
2013. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
94%
Én azért tartanék valamilyen kapcsolatot a volt barátnőddel, és persze elsősorban a fiaddal. Rendszeresen látogatnám, elvégre a gyerekem. Ennyivel tartozol szerintem.
2013. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért kell nekiesni egy 17 évesnek. Hülye volt, hogy nem védekezett. A lány is. Hibáztak. A lány döntött. A srác nem, nem volt lehetősége. Most akkor legalább a lányban lenne annyi tisztesség, hogy hagyja azt csináljon amit akar. Majd megnézem amúgy mit csinál a fiatal csaj 1-2 év múlva, mikor a nyakán a gyerek, és mozdulni sem tud.
2013. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
31%
Attól, hogy nem a barátnőd már, te vagy a gyerek apja, ami kötelezettségekkel jár, bár lemondhatsz az apai jogaidról, de nemtudom ez hogy működik.
2013. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
95%
A "hibáért" és a hibáidért is vállalnod kell a felelősséget.
2013. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!