Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsek most a bátyátoknak,...

Segítsek most a bátyátoknak, vagy tanulja meg, hogy saját magát kell eltartania?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, ő 22. Jó a kapcsolatunk. Együtt élünk albérletben három éve, mert gyakorlatilag ki lettünk rakva apám pasija miatt. Anyám folyton kér tőle pénzt (tőlem már nem mert nem adok). Ezért úgy szoktam csinálni, hogy mikor pénzt kap akkor elkérem a rá eső részt a lakásból és a kajából is. Most nem adott kajára, de természetesen azért hagyom hogy egyen. Viszont meg kellene vegyen valamit ami fontos, most olcsó is, de pénze már nincs. Nem tudom, hogy "szívassam" e meg, és jöjjön rá, hogy nem vagyok az az ember aki adja neki a pénzt (nekem sincs sok, be kell osszam) míg ő anyánknak segít, aki nem tett értünk semmit egész életében (jó megszült, ezt szokták "érdemnek" felhozni az ilyen anyáknál)

Ti mit tennétek?



2013. jan. 10. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:

ANYÁM PASIJA miatt!!! :)))

Szóval apám lelépett, anyám új pasija miatt.

2013. jan. 10. 14:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem a bátyámat hanem az anyámat tenném helyre


kérj többet a bátyádtól h maradjon kajára is .... ezzel megelőződ ezt a helyzetet

2013. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
értettük :-D
2013. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a tesóddal....

Mondd meg neki,ok,hogy segíteni akar anyátoknak de gondolkodjon is.Gondolom anyutok akkor nincsen egyedül....

Szedjétek össze magatokat.

2013. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eddig normálisan adott pénzt, albérletre, rezsire, kajára is. Most venni kellett neki egy kabátot ezért nem adott a kajába, amit megértettem. De közben meg anyámnak adott egy 10est.

Szóval nekem eddig nem volt károm. Csak nem értettem miért nem magára költi ahelyett, hogy anyámnak adja.

2013. jan. 10. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
de miért bátyátoknak???????????????
2013. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

7

Igaz, elnéztem. úgy tettem fel az eredeti kérdést, hogy segítenétek e..., csak így nem engedte az oldal rendszere. Átírtam, de nem olvastam végig a mondatot.

2013. jan. 10. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ez egyszeri eset akkor segitenék.

De ha rendszeres akkor nem!

Egyébként ülj le és beszélj vele. Ne úgy segitsen, hogy Ő látja kárát!!

2013. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egyszeri eset segítenék. Ha rendszeressé válna soha többé, mert a végén visszakapod amit én is kaptam: "rossz embernek adtál kölcsön".


21/L

2013. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!