Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámból borzalmasan elegem...

Anyámból borzalmasan elegem van, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Apám alkoholista, régen nem él velünk.Én vágom itthon szinte napi szinten a fát, én takarítok minden egyes nap.Ő vagy a facebook meg a badoo előtt ül, vagy pasizik.Ha valamit nem csinálok meg, nem kapok itthon enni.

Állandóan csak szid, hogy dögöljek meg...Napi 3órát jár a tesco-ba újságokat pakolni, és Ő meg azt állítja, hogy kidolgozza a belét is.Tegnap vágtam egy csomó fát egy nagy domboldalban (láncfűrésszel), ma pedig megcsináltam a Wifijét a gépen, vagy különben költözhettem volna apámhoz mert baddoo meg facebook nélkül nem lehet élni.Mikor hazajött nagyszüleimtől mondtam neki, hogy még nem tudtam elkezdeni a takarítást mert egész eddig a gépét csináltam és megkérdeztem, hogy nem e lehetne holnap takarítani mert már rohadt fáradt vagyok, mindenhol izomlázam van, stb...

Erre ő elkezdte elég durván, hogy NEM NEM NEM most fogok takarítani, aztán mondta, hogy hozott megint benzint holnap vághatok újra fát, Én meg mondtam, hogy nem fogok holnap is fátvágni, pláne, hogyha most még takarítanom is kéne (szerintem nekem is jár valamennyi szabadidő ha már Ő egész nap nem csinál semmit).Erre ő, hogy akkor menjek el valahová majd, hogy ne fagyjak meg és ne dögöljek éhen...

Folyamatosan fenyegetőzik, már nagyonnagyon elegem van belőle.


15/F



2013. jan. 13. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Tűnj el egy pár napra (egy barátodhoz pl.), aztán majd meglátja, hogy jobb-e úgy...
2013. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz a nagyszüleidhez! Ők biztos hálásak lennének egy kis segítségért, és még szabadidőd is maradna egy csomó!
2013. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy családsegítőhöz és meséld el neki, hogy mi a helyzet. A szülő dolga, hogy legyen tető a fejed felett, legyen meleg, étel az asztalon. Nem pedig fordítva. Kitartás. Nagyszüleid mit szólnak ehhez?
2013. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, anyám mindig kimagyarázza náluk úgy magát, hogy én legyek a "szemét, a köcsög" meg még sorolhatnám.Ha elmennék pár napra, szerintem mehetnék az utcára utána.
2013. jan. 13. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
tudja h ott leszel nála mert apudhoz nem akarsz menni és ezt ki is használja. Ne haragudj de anyud nagyon aljas.
2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyámügy?

ha tényleg olyan szörnyű a helyzet, mint ahogy leírod, az már simán bírósági ügy. 18 év alattitól nem várható el, hogy erején felül vállaljon dolgokat.

2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a telefonodon hangfelvevő, akkor vedd fel vele amikor anyukád osztja az észt minden féléről, majd játszd le a gyámügyeseknek. Lehet akkor neked hisznek. 3. voltam.
2013. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!