Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha 2 leszbikus ember gyereket akar vállalni?

Figyelt kérdés

Nem vitát szítani szeretnék, vagy bárkit is bírálni, csak érdekelne a véleményetek.

Van egy lányismerősöm, 25 éves, soha senki nem gondolta volna róla, hogy ilyesmi hajlamai lennének, aztán egyetemen összejött egy csajjal, akit mindenki a legjobb barátnőjének hitt. Most már közel 4 éve járnak és a családja is tudja. Kedvesek mindketten, okosak és szépek, ha hetero kapcsolat lenne, talán senki nem akadna ki a tervükön, miszerint majd egyszer gyereket akarnak vállalni valamilyen módon. De ez a tény, hogy azonos neműek, kicsit megnehezíti a dolgot és nagyon ellentétes véleményeket szült az ismerősei körében, ahogy megfigyeltem. Én próbáltam objektíven nézni a dolgot és úgy nem tartom a legjobb döntésnek, de ha már szubjektíven vizsgálom és látom hozzá a személyiségüket is, akkor másképp gondolom.

Nektek mi a véleményetek erről?


2013. jan. 18. 00:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%

Csak és kizárólag a címre reagálok, a többi figyelemre sem érdemes.

UGYANANNYIRA NORMÁLIS, MINT AZ, HA HETERO PÁR AKAR GYEREKET!

2013. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
A gyerek is biztosan arra vágyik, hogy két homokos nevelgesse.
2013. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Kettes.


A gyereknek, ha elég szeretetet kap, mindegy lenne. Az olyanoktól nyomorodna meg, mint te is. Nincs is még sehol a gyerek, már bántod, mert egyneműek a szülei! Ha nincs elég eszed egy témát felfogni, jobb, ha meg sem szólalsz benne.

2013. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt vesszük, hogy minden ember vágyik a tudása (és esetleg génjei) továbbadására, azt kell mondjam, normális. Hogy ők lány-lány felállásban nevelnének gyereket, nem gond, hiszen ez nem jelent semmit a gyerek szexuális beállítottságára nézve.
2013. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
az hogy akar az még talán normális
2013. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Én nem ellenzem. Az én szüleim heterók mégis egyfolytában veszekedtek mióta csak megszülettem (meg már előtte is). Elég szar volt így felnőni. Az meg nem jelenti egyből azt, hogy alkalmatlanok a gyereknevelésre mert homoszexuálisak. Bennük nem lehet szeretet a gyerek iránt? A gyerek is ugyanúgy szeretné és saját szüleiként tisztelné őket ha tényleg szeretetben nevelik fel a csöppséget.
2013. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális vágy, hogy gyereket szeretnének nevelni. Nincs vele gondom. Az a lényeg, hogy 2 ember jó szülője legyen a gyereknek, a nemük mellékes.
2013. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
A szándék normális,a kivitelezés nehézkes.
2013. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normalis dolog, es azt mondjak a pszichomokusok, hogy a gyereknek egyebkent nem hianyzik az apa modell. de azert en azt gondolom, hogy ha hasonlo szituacioba lennek, biztos torekednek ra - nagyobbacska koraban legalabb -, hogy legyen velunk egy jo baratunk vagy rokonunk, akivel apas dolgokat tud majd csinalni. (barkacsolas, szerelgetes, meccs nezes, amire igenye lehet egy kissracnak) egy kislanynak nem tudom, hogy serul-e a ferfiidealja, mar ha Freudbol indulok ki... (hihi, pedig Freud szerint mindenki magabol indul ki;)) szoval nem tudom, talan megkerdeznek egy felnott fiut/lanyt aki a meleg szuleivel nott el, nyilvan ilyet kulfoldon talalni. mondjuk, o honnan tudna, hogy milyen az amolyan?;) szoval azt hiszem megis csak a pszichologusoknak hihetunk:)
2013. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Csak annyira sérülhet a férfi ideálja, mint azoknak a kislányoknak, akiknek vasárnapi, vagy csak húsvéti-karácsonyi apukájuk van, vagy egyáltalán nem is ismerik, és nincs helyette más.


Én nem ismerem az apámat, mégsem vonzódom betegesen azokhoz, akik elhagyják a családjukat, xarnak a gyerekükre, pedig az elgondolás alapján az lenne törvényszerű.

2013. jan. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!