Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod elmegy este,...

Ha a párod elmegy este, mennyi idő múlva hívod fel telefonon?

Figyelt kérdés
Pl. elmegy haverokkal kocsmázni. Mennyi idő után hívod fel hogy nem akar e még hazajönni?

2013. jan. 19. 20:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívom fel. Ha tudom hova ment akkor hagyom élvezze az időt. Velem is előfordul hogyha jól érzem magam később megyek haza. Bár ilyenkor én írok egy sms-t ahogy a párom is szokott.
2013. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
EGYÁLTALÁN NEM hivom fel, már felnött ember, ha netán nagyon késön jönne, akkor Ö HÍV engem.
2013. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De mit jelent az hogy később? Éjfél körül?
2013. jan. 19. 20:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne hivogasd annal rosszabb.Jo ha reggelig nem jon akkor igen hivd fel de hidd el annal idegesitobb nincs mikor a no hivogatja a pasijat hogy hol van...

30/N

2013. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Jezus! Egyaltalan nem hivom fel!
2013. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

semennyi. ilyen kérdést nem teszek fel neki és ő se nekem. ha megbeszéljük, h egymás nélkül mozdulunk ki, akkor hagyjuk, h a másik nélkülünk jól érezze magát. persze beszélünk telefonon, de nem presszionáéljuk a másikat. inkább a szíve húzza haza, mint én :)


36/N

2013. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
felhívni soha nem szoktam, olyan nagyon gyakran nem megy el, meg hát elég sokat dolgozik, megérdemel ennyit...azt bevallom, néha írok neki egy sms-t de csak annyit, hogy minden okés-e, meg megírom, hogy elmegyek érte kocsival, ha mondjuk nem alszom....de ennyi, olyan miatt nem zaklatok, hogy jöjjön már haza
2013. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ha mondja, hogy 11re hazaér, de mondjuk még fél 12 után sincs itthon, akkor rácsörgök, vagy írok neki egy smst, hogy minden rendben van-e. Ez a ritkábbik eset, mert vagy időben hazaér, vagy szól, hogyha késik - ez fordítva is így működik -, és így nincs felesleges aggodalom.

Ha nem mond időpontot, akkor általában ő hív éjfélkor-1 körül, hogy minden ok, lassan indul haza, vagy még marad. Ez is működik visszafelé is.

2013. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én túl aggódós vagyok, azért szoktam hívni, meg kicsit félek is egyedül itthon éjszaka.
2013. jan. 19. 21:00
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hívom fel.

Mennyi idő után... Atyavilág! Csak nem komoly a kérdésed? Számonkéred, beszámoltatod a párodat minden percéről?

2013. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!