Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 74 éves nagymamám...

Mit vegyek a 74 éves nagymamámnak a névnapjára? Tényleg ötletem sincs. Minden alkalomkor bajban vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állíts össze neki ajándékkosarat. Olyanokat tegyél bele amit szeret, de magának nem nagyon venne meg, vagy amiből többet fogyaszt. Időseknek szerintem ez a legjobb, ha már mindenük megvan, nincs különösen olyasmi amit szeretnének, vagy elromlott kisgép amit pótolni kell.
2009. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha van a családról sok dvd,vagy sok kép,akkor egy nemtul bonyolult dvdlejátszó...

nagymamámék örültek neki (igaz 70 alattiak kicsivel),családrol rengeteg videót csináltam már,plussz képeket is tudnak rajta nézni

meg ugye amit kérnek leszedem nekik


22/L

2009. aug. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb egy Tóth Árpád verseskötetet vettem neki! 73éves
2009. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

családi fényképekből válgass össze néhányat, és csinálj neki egy szép fényképalbumot (pl veszel egy mappát és bevonod meritett v krep pairral, ilyesmi)

esetleg irhatsz bele idézeteket

2009. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép, modernebb nagyis pulcsit, amit családi eseményekre fel tud venni. Vagy egy szép új hálóinget. Szerintem ne háztartási gépet, mert azt nem NEKI veszed, csak azért, hogy süssön, főzzön... Én nem pártolom az ilyen "hasznos" ajándékokat!
2009. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ez karakter függő...Attól függ milyen életfelfogású a nagymamád...általában ilyen korba már nem igényelnek semmit csak társaságot, beszélgetés kis törődést...kis vigasztalást...maradj ott és próbálj vele beszélgetni egy fé órát...nagyobb ajándék mint egy csoki vagy egy virág..
2009. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne, amit már említettek előttem. Csinálj neki fényképalbumot a családi képekből. Vagy akár egy nagyobb képtartóba tehetsz több kicsit, amit a falra is ki lehet tenni, bár ha albumot csinálsz, vagy veszel, akkor azt jobban tudja nézegetni és több fér bele. Szerintem ebben a korban az ilyenfajta személyes ajándékok a legjobbak.:)
2009. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél neki párat a következőkből: kézkrém/arckrém/testápoló/fürdőolaj/fürdősó/kézzel készített szappan és ezekből csináltass egy mutatós csomagot. :)


Vagy esetleg időseknek jók a masszírozógépek, pl. lábmasszírozó.


De ősszel az is hasznos lesz neki, ha veszel neki egy szép pulcsit. :)

2009. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mind nagyon jó....

Folyton azt mondogatja, hogy neki nem kell semmi, csak szeretet. Én is valami "készített" dologra gondoltam.

2009. szept. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!