Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton bámulja a...

A férjem folyton bámulja a nőket, ha elmegyünk valahova, és ez engem nagyon zavar. Mit tegyek, hogy ne idegesítsen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
egyenesen, mond meg neki, hogy ez téged zavar és próbáljon meg viselkedni. Ha meg nem tesz semmit ez ellen, bámulj meg te is egy-két fickót, hátha kapcsol..
2013. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%

Férjem nyáron úgy bámulta a csajokat a strandon, hogy majdnem beleejtette a gyerekünket a vízbe.

A másodperc tört része alatt kellett döntenem, hogy hisztizni kezdek, vagy nevetni.

Az utóbbi mellett döntöttem, viccet csináltunk belőle :)

2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

- Szia Drágám? Milyen napod volt?

- Szia. Képzeld.... és aztán .... Itthon mi a helyzet?

- Tudod, szeretnék kérni tőled valamit. Amikor a múltkor elmentünk ...-ra, láttam, mennyit nézted a csinosabb nőket. Bevallom, ez nekem fáj. Nekem minden gondolatom Te vagy, szeretlek, és nem nézelődnék másfelé. Rosszul esik, hogy neked nem én vagyok az első.


(A következő alkalommal pedig, amikor elmentek valahova, légy meglepően csinos, egy új frizura, finom smink, egy kicsit mélyebben kivágott felső... stb.)

2013. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Mondd meg neki.

Én is szóltam, hogyha legalább velem van, akkor ne lesse a nőket. :D

Egyszer én is megámultam egy nekem való hapsit, rögtön morc volt.

2013. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Jézus, a kérdező többen van?!
2013. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
A párod huséget vagy vakságot fogadott neked?
2013. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen, persze hisztis liba, ott van veled a párod és másokat les, kicsit sem megalázó. :D
2013. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Párod sem vak, ahogy te sem. Elmondom neked, hogy én is megnézem a nőket nőként. Főleg azokat, akiket a párom is megnéz. És utána együtt megbeszéljük, hogy mi az ami szép rajta és mi az, ami nem. Tök természetes. Sőt, ha látok egy jó pasit, és a párom is velem van, akkor megjegyzem, hogy milyen jól néz ki. Így működik a kapcsolatunk már 5 éve, és semmi gondunk nincs ezzel.
2013. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Kérd meg a párod hogy mikor veled van akkor fogja vissza magát egy kicsit és ne bámuljon más nőket -feltűnően- mert ez téged bánt. Ha nem vagytok együtt, nyugodtan nézelődjön, de ha együtt vagytok, akkor tiszteljen már annyira, hogy nem esik ki a szeme... Ez bunkóság.


Lehet nézni más nőket, na de finoman és diszkréten..


Ha egy férfi nincs tekintettel rád és durván megnéz más nőket a JELENLÉTEDBEN az egy tahó. Pofátlanság ilyet tenni! Szóvá kell tenni, és remélhetőleg abbahagyja vagy legalább vissza fogja magát. Én nem tudnék komolyan venni egy ilyen férfit. Ne a farka legyen már az irányítóközpont, hanem a feje. Bocsi. :S


Sok sikert!

2013. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Az én párom általában csak akkor blokkol le, ha valakinek nagyon kint van a s3gge.

Ilyenkor el szoktam poénkodni.

Azért van az ember szeme hogy lásson, és sokszor nem is lehet megállni hogy ne bámuljunk meg valakit.

Nőként én is sokszor megnézem a férfiakat, olyankor a párom is rákontrázik hogy mit eszem benne ha ennyire más pasasok jönnek be.

2013. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!