Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a barátomat...

Hogyan tudnám a barátomat beszervezni, hogy ittaludjon?

Figyelt kérdés
Anyu nem engedi, hogy a barátommal aludjak, azt se h én nálunk vagy hogy ő nálunk. Még sose aludtunk együtt. Jövőhéten elutazik 1 hétre, és arra gondolta, hogy akkor ittaludhatna valamelyik nap. Csak az a baj, hogy nagymamámmal leszek, és nemtudom, hogy mit csináljak. Őt belevonjam a tervembe, vagy csak simán mondjam meg neki hogy egyedül szeretnék lenni? Anyunak erről nem lenen szabad tudomást vennie. Nem történne semmi a barátommal, csak egyszerűen vele szeretnék felkelni, mert az olyan jó lehet. Mit tegyek? 18/L
2013. jan. 21. 15:35
1 2
 1/12 Ant39 ***** válasza:
52%
Szerinted tisztességes hazudni a szüleidnek?
2013. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
18 évesen ez már nem olyan bűn, tehát akár meg is említheted anyukádnak. Viszont biztosítsd be magad, mert nem biztos, hogy csak a reggeli felkelésre fogtok koncentrálni!
2013. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 hónapja járunk, 19 leszek, és hallani sem akar erről... :(
2013. jan. 21. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
18 évesen már igazán megengedhetné neked. Én is annyi voltam mikor először együtt aludtunk. Én megkérdzném anyukádat hogy miért gondolja hogy csak éjszaka együtt alváskor lehet szexelni és fényes nappal nem? vagy miért gondol rögtön a szexre? Gondolom elég érett vagy már. Jobb lenne anyudnak is ha beavatnád de látom elég maradi. Nekem szerencsém volt anyukám nagyon jó fej volt, egy szava sem volt. A sógornőmmel ugyanezt csinálták mint veled, ott maradt a beszökés éjszakánként. Vagy volt mikor az anyjának azt mondta barátnőhöz megy ott alszik és nálunk volt. Vagy azt mondta bulizni megy és helyette nálunk volt. Te tudod milyen a nagymamád de nem hiszem ha anyukád ilyen maradi akkor a mama jobb lenne.
2013. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd meg tőle miért?

És ha a szexet mondja akkor világosítsd fel hogy nem csak éjszaka lehet. Kérdezd meg hogy miért jobb neki ha a lánya titokban akárhol elveszti, mintha otthon tenné a szobában.

2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

??? Ez elég durva. Nem mondom, az enyém is elég ... khm... konzervatív volt, de azért az, hogy 19 évesen lefeküdtem az aktuális pasimmal, szerintem nem lepte meg.


A szülőknek hazudni borzasztó csúnya dolog, de a felnőtt gyereket korlátozni, végsőkig szabályozni minden mozdulatát éppolyan gáz. És igen, némely szülő ezzel siekresen kikényszeríti, hogy a gyereke hazudjon neki inkább. Ha nem lehet megmondani az igazat, akkor a gyerek nem fogja. Ennyi.


Szerintem mondd meg a nagyidnak, hogy a barátod átjön estére. Felnőtt nő vagy lassan, állj ki magadért!

Hidd el, ha Anyukád ilyen típus, akkor ugyanezt 20,21,22,23... ... ... éves korodban is el fogja játszani. Egyszer sajna muszáj leszel megharcolni a leválás-elengedés-felnőtté válás háborút... :( Elég kaki dolog, de nem halálos.

2013. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Így van, le van savazva kicsit az agyad. 18 évesen azt csinálsz, amit akarsz. Ha megzsarolnak támogatásmegvonással, vannak ilyen elvetemült szülők, hát mondjuk úgy, hogy én a helyedben számonkérném, hogy hogy merészel megzsarolni, gondolkodjon már el kicsit azon, hogy hogyan kell hozzáállni egy 18 éves gyermekéhez...


A békésebb megoldás persze nem az, hogy provokálod, hanem kerek-perec megmondod, hogy szereted, tiszteled őt, de te most elmész a barátodhoz, ott alszol. Vigyázni fogsz meg minden, de nincs apelláta, 18 éves elmúltál.

2013. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, "NEM provokálod". A "nem" kimaradt. Nem mindegy.. :)
2013. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utálnám magam, ha megtenném ezt a tudta nélkül, de tényleg nagyon szeretem őt, és már régóta tervezzük, de sose jött össze:( Lehet megmondom neki nyíltan, határozottan, mama is itthon lehet az sem zavar mert nem szexelni fogunk, csak együttaludni.
2013. jan. 21. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, hogy nem lesz hasznos a válaszom, de kicsit felüdülés, hogy ilyen kérdésekkel is találkozom. Főleg az utolsó mondatod miatt írom ezt, mivel nekem is van egy kislányom, igaz, ő még csak 8 éves, de az idő nem telik, hanem rohan... Kérdésedre: ha olyan jó fej nagymamád van, mint az enyém volt, aki már 109 éves lenne, ha élne, de az én fiatalkoromban is bőven meghaladta a 80-at, akkor azt tanácsolnám, hogy beszéld meg a nagymamáddal a dolgokat. És biztos, hogy anyukáddal nem lehet megbeszélni, amit már előttem is írtak: jobb a parkban, mint otthon biztonságos körülmények között?
2013. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!