Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Óvoda óta a...

Van egy fiú. Óvoda óta a legjobb barátom! Nyáron közelebb kerültünk egymáshoz. Most pedig ott tartunk hogy minden nap veszekszünk! Ő azt hiszi nem szeretem. Pedig mindenkinél jobban szeretem! Most barátnője van, féltékennyé akar tenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#14 éves #én pedig 15 #egy faluban lakunk #és nagyon szeretem
2013. jan. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Min veszekedtek?

Miért hiszi, hogy nem szereted? Úgy viselkedtél vele?

2013. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy az emberek (pláne a tinik) túlbonyoéítanak mindent.

"Figyelj Géza! Annak ellenére, hogy minden nap veszekszünk, nagyon szeretlek téged, mint barát, és nem vagyok féltékeny a csajodra."

Ennyi.

Ha már durván 10 éve legjobb barátok vagytok, akkor csak vagytok olyan viszonyban, hogy őszintén beszéljetek egymással.

2013. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ejh ezek a másodikasok mire nem képesek


nem lehet, hogy neki marad a barátság, de lányként nem kellesz neki?

2013. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beszéljétek meg vagy ha nem megy kérd meg egyik fiú barátodat hogy tegyen úgy mintha a "barátod" lenne, és ézd mg mit reagál rá a ócodás szintű.
2013. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!