Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra vagy másokra hallgassa...

Magamra vagy másokra hallgassak tablókép ügyileg?

Figyelt kérdés
2x voltam. először sminkbe, göndör hajjal, és szerintem az annyira mű, hogy már fáj. utána csak kevés sminkkel (én csináltam), egyenes hajjal, és szerintem annyira sokkal jobb, hogy az leírhatatlan, de mások meg az előzőt mondják. lehet hogy ők nem elfogultak.
2013. jan. 26. 11:39
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
100%
ez a TE tablóképed, nem pedig a többieké. magadra hallgass.
2013. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok a mások? Barátok, barátnők, szülők, testvérek? Lehet, hogy a talpig sminkes, bodorított hajú képeken jobb volt a beállítás, a fényviszony, lehet, hogy jól is áll neked a göndör haj, ezért szavaztak arra.

Amúgy én is a természetesebb megjelenést preferálom egy ilyen örök életre megmaradó tablóképen, jobban emlékeztet arra, aki tényleg voltam akkor, nem egy vadidegen külsővel nézek vissza a fotóról.

2013. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
de ha nekik jobban tetszik, lehet hogy tényleg jobb csak én nem látom? köszi amúgy :)
2013. jan. 26. 11:50
 4/38 A kérdező kommentje:
barátok szülők. épp az, hogy szerintem minden szempontból jobban a sima képek, az alapozóson olyan feéhr vagyok.. meg a beállítás is sokkal jobb, sikerült a rólam elkészíthető tlaán legjobb képet megcsinálni...
2013. jan. 26. 11:51
 5/38 QueenRavenna ***** válasza:
98%
Azt a képet válaszd, amelyik jobban tetszik és amelyik rád jellemzőbb volt a suliban. Gondolom nem mentél minden nap 1kg vakolattal és begöndörített hajjal suliba. ;)
2013. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, amelyik neked jobban tetszik. De..ha nagyon érdekel, rakd fel ide a képeket, mi meg eldöntjük.
2013. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

barátom tablóképe olyan, hogy kb fel sem ismerem rajtam, pedig ő fiú és nem sminkel és új frizurával sétált be fényképezni. De akkor is, mintha egy idegen nézne vissza a képről, nem ő.


Szerintem az amelyik neked tetszik.

2013. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
En a helyedben csakis azt tenném fel, amelyik nekem tetszik.
2013. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Válaszd azt, amelyik neked tetszik. A te arcon fog szerepelni a tablón.
2013. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján elég nehéz tanácsot adni. Látni kellene azt a két fotót. Egyébként azt válaszd, amelyik Neked jobban tetszik. Magadnak kell, hogy tetsz, nem másnak.

(Szerintem ballagás után már senkit sem érdekel hogy hogyan nézett ki a tablófotón. Engem is csak 2 napig izgatott. :D )

2013. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!