Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, Apák véleménye...

Férfiak, Apák véleménye érdekelne.4 éve vagyunk együtt a párommal. Szétköltöztünk egy hete. Mi a megoldás? Mást is nyomaszt olyan szinten a munka, az anyagi dolgok, hogy már szexet se akar?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálom megoldani a problémákat ,de nem ment.Annyira beszűkült és csak a munka az anyagi gondok érdeklik,hogy semmit nem foglalkozik velem.Nem beszélget velem,csak vitatkozik,engem hibáztat ha kevés a pénz.Szex nincs csak havonta kettő.Nem járunk sehová.A gyerekét imádja, foglalkozik vele.Nincs másik nő a képben.Engem borzasztóan frusztrál, hogy nincs szex csak vita.Rengetegszer próbáltam beszélni vele,semmire nem jutottam.Mindig oda köt ki, hogy a pénz-pénz.Mit tanácsoltok???

2013. jan. 27. 13:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hát emellett tényleg a szex a legkisebb gond. A férjednek nem a társa vagy, hanem a pincsije, legalábbis így kezel. Te csak arra vagy jó, hogy kielégítsd az igényeit, és asszisztálj neki, de ha már másként merészeled látni a világot, akkor kuss a neved! Menjetek el egy párterápiára, hátha ott észhez térítik, de ha ez az alaptermészete, akkor keresztet vethetsz erre a házasságra, hacsak nem fogsz bólogató Jánost játszani egész életedben.
2013. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Sajnos itt már a párterápia sem segít.Sajnos én nem az a típus vagyok aki bólogatós kutyát játszik.Így végleg lezártam a dolgot.Nem leszek tovább bűnbak.Elég volt.Most próbálom kialakítani az életünket így egyedül a két gyerekkel.Anyósom vigyázott volna a kicsire amíg dolgozok,de nem működik.Odaköltözött hozzá a volt párom./nem ám a saját házába/Szépen úgy alakították, hogy a gyerek mindig nagyon későn került haza amikor a mama vigyázott rá.Gyakorlatilag hiába dolgozok csak 6 órában semmit nem volt velem a gyerek.Így úgy döntöttem hétfőtől baby-sitter vigyáz rá. Bölcsi lenne a megoldás,de nem tudom megoldani a beszoktatást.Hogyan vegyek ki szabit egy új munkahelyen?Nagyon kétségbe vagyok esve, mert annyira nem leszek eleresztve anyagilag hogy ezt tudjam finanszírozni.Még a kocsi hitelt is a nyakamon hagyta.És az bánt a legjobban, hogy semmi gond nem volt amíg nem lett pocakom a terhességnél.Köszönöm a válaszokat!!!!!!
2013. febr. 2. 17:22
 23/23 dickharta ***** válasza:
szerintem megunt téged. és a munka,meg a pénz mögé bújik. azt is eltudom képzelni,hogy máshol szexel.
2013. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!