Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el az exemnek (vetélés...

Mondjam el az exemnek (vetélés)? FONTOS

Figyelt kérdés
Az exemmel pár hónapja szakítottam!Terhes lettem és a születésnapján szerettem volna elmondani neki,de előtte 1-2 héttel elvetéltem! :( Ezt azóta se tudtam feldolgozni, és azért hagytam elmert féltem, hogy ha megtudja, hogy lett volna babánk csak elvetéltem akkor megutál... :( Most van neki 1-2 hónapja egy új párkapcsolata,pár hete már össze is költöztek!Szerintetek mondjam el neki? :(
2013. jan. 28. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy miért kellett egy ilyen fontos dolgot eltitkolni,de ha akkor nem tetted,akkor most már ne tedd tönkre az alakulóban lévő kapcsolatát.
2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ne mond el, van már neki más.

a vetélést sajnálom.

2013. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt nagy hiba volt elhagynod. Nem bíztatok eléggé egymásban, hogy egy ilyen dolgot nem mertél neki elmondani? A vetélésről nem te tehetsz, miért téged utált volna meg?
2013. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát a legjobb az lett volna ha rögtön elmondod, de ha a lelkedet megnyugtatja mond el.
2013. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mikor szakítottam vele,hetekig keresett,sírt hogy szeret!Ezt a vetélést úgy éltem meg, hogy magam hibáztattam!Egyfajta csődött mondtam úgy érzem!
2013. jan. 28. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha eddig nem montad nem ertem miert pont most mondanad el? Amikor mar boldog?! Sztem irigyled a boldogsagat. Megertem, hogy elakarod mondani... De azt nem, hogy miert most?! Miert nem hamarabb? Azt sem ertem, hogy miert gondoltad, hogy megutal majd mert elveteltel?! Ez butasag... A spontan vetelesrol alt.ban senki sem tehet. Ha elmondod sem valtoztatsz sok mindenen szerintem... Ha ilyen konnyen tullepett es mar massal butorozik...!
2013. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Már felesleges ha van kapcsolata más nővel.Minek bolygatni. Ha már összeköltözött a másik nővel akkor te már nem vagy része az életének, és akkor sem leszel ha megtudja elvetéltél.
2013. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Már megint te vagy? és jó dolgodban nem tudsz már milyen storyt kitalálni?
2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
2. gyerek után volt vetélésem, hogy kicsit a hazudozásoddal észbe kapj és ne megint felülj az utánfutód egy következő hazugságának ill.kitalációjának.
2013. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
2.=azaz második hogy jól értelmezd.
2013. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!