Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyámat,...

Hogyan győzzem meg anyámat, hogy a szobám tabu? 15/F

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy meg szeretném győzni anyámat, hogy ne jöjjön be állandóan a szobámba ne nézelődjön a cuccaim, ruháim közt, ne jöjjön be és zaklasson tanulás közben ,

ne turkáljon a fiókjaimba, pénztárcámba, ne keresgéljen a polcaimon. ne leskelődjön a számítógépemen stb...



#szoba #anya #tabu stb...
2013. febr. 2. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha a szép szó nem használ, akkor vegyél egy kulcsos zárad és cseréld le. Ha mindig zárni fogod, akkor nem tud majd bemenni.
2013. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
60%
zárt be a szobád ajtaját és mond meg neki kopogjon hogyha be akar jönni(ez egy kicsit mondjuk úgy hangzik mintha kutya lenne de be kell jönnie)
2013. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Sehogy

"ne nézelődjön a cuccaim, ruháim közt"

Miért te magadra mosol?, talán eltette a ruhákat mosás után.

2013. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mosás után kiteregeti és én hozom be.
2013. febr. 2. 10:49
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Mond el neki, hogy bocsi anyu, már felnőttem, mostantól szeretnék egy kis magánéletet a saját kuckómban. Így majd a szobámat én takarítom, rendet tartok, ablakot pucolok.De ne aggódj nincs semmi rejtegetni valóm.
2013. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Persze én takarítok meg minden ez nálam alap csak ne számolgassa már mennyi pénzem van mert gyakran szó nélkül

elvesz pénzt nem azzal van a baj, hogy elvesz hanem azzal, hogy nem szól.

2013. febr. 2. 10:54
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Bár én nem turkálnék a lányom szobájában a cuccai között de rosszul esne ha ilyet mondana nekem. Bár nem tudom más szülő milyen szándékból nézegeti a gyereke cuccait én maximum "csak úgy" szétnéznék, hogy milyen dolgai vannak amelyekről én nem tudok, megnézegetném őket, puszta jóindulatú kíváncsiságból. Lehet, hogy ez naiv szemlélet de én így állok hozzá. Tudom, hogy milyen kamasznak lenni, én is voltam, de nem kell azért anyukáddal emiatt összeveszned. Kérdezd meg tőle, hogy van -e valami konkrét dolog amit keres mert észrevetted, hogy nézelődött. Aztán esetleg szépen megkérheted, hogy ne kutasson a holmijaid között mert Neked ez nem tetszik. De elképzelhető, hogy rosszul fog Neki esni. De ha tényleg ennyire zavar, akkor megkérheted rá. Remélem segítettem!
2013. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam az utolsó kommented, közben jött az enyém! Az viszont már nem szép dolog, hogy engedély nélkül elveszi a pénzed. Velem is történt hasonló, amikor még a szüleimmel éltem. Nekem sem azzal volt a problémám, hogy anya elvette a pénzt tőlem, hanem, hogy nem kérdezett meg róla. Szerintem ez így lenne tiszta! Ezt mondd el Neki is. Gondolom szívesen adnál, de úgy illik, hogy azért megkérdez róla!
2013. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy fiacskám:DDDD
2013. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

1


Ki is vágnálak zárastul, ha abba az otthonban tennéd ezt ahol a családod él.

2013. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!