Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Rácz, Oláh, Lakatos vezetékn...

A Rácz, Oláh, Lakatos vezetéknevű emberekbe tuti van cigány vér?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 16:36
1 2 3
 1/26 Kankalin ***** válasza:
70%
99%
2009. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
53%
Ismerek magyar szőke kékszemá Oláh-ot :) Ugyanis annak a jelentése román... a legtöbb Oláh aki cigány az Romániából származik, de amúgy elég valószínű... Ha fekete a haja és barna a szeme akkor tutira! Egyébként meg én nagyon útálom őket, hogy rohadnának meg!
2009. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Akikkel én eddig találkoztam, vagy ilyen nevűt ismerek, mind roma származású.
2009. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
84%

Nem roma... Cigány!

Azt mondják, hogy rasszista vagyok ha cigányokat cigányozok...

2009. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem vagy rasszista, ők igenis cigányok. Ez a népük neve. Ne tagadják már le, ha büszkék magukra!

Különben van egy Rácz nevű osztálytársam, kicsit barna, de betudtuk eddig a szolizásnak, viszont úúúgy beszél, mint valami rajcica vagy nem tudom :DD

Amúgy én se szeretem őket

2009. szept. 3. 16:48
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerek olyan Ráczot és Oláht, Kolompárt, Balogh-ot, Vargát akik 100% magyarok. Sőt olyan Kohn-t is, aki nem zsidó. (Sőt nekem is olyan a családnevem van, ami elég gyakori a cigányoknál... Szoktunk is poénkodni rendesen :) )

EZT KOMOLYAN MONDOM!

2009. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
én is ismerek szőke kékszemű Lakatost..tuti nem raj :D:D:D
2009. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én is ismerek szőke ,és kék szemű Oláh-kat,és Lakatos-okat.Nem cigányok
2009. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

A 16:52-es vagyok

Most miért pontoztatok le???

Válaszoltam a kérdésre, és nem viccelek, a fentebb felsoroltak között van orvos- és fogorvostan hallgató, építésznek tanuló, angol tanár és leendő közgazdász, és tényleg nem cigányok!

Ellenben én sem láttam 1db cigányt egyik egyetemen sem, és nem is mentegettem őket(mert több mint 5x annyi nekik a segílyke, mint nekem az ösztöndíjam), csak mondom, hogy ilyen névvel is vannak magyarok!

2009. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
a legjobb barátom Rácz nevezetű és nem roma,bocsi,nem cigány!!!!! :-)
2009. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!