Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszélhetném meg apukámma...

Hogy beszélhetném meg apukámmal, hogy egy külföldi utazást szeretnék kérni tőle a ballagásomra?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak,anyukámmal élek.Apukám világ életében nem fizetett utánam gyerektartást,de az idén fogok júniusban ballagni,és arra gondoltam,hogy írok neki facebookon egy üzenetet,hogy ballagási ajándékként egy külföldi utazást szeretnék kérni.
2013. febr. 7. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Írhatsz neki, de ha eddig nem adott neked valamiért egy fillért sem,akkor szerinted most több tíz vagy százezret fog rád költeni?

Ha írni akarsz neki, ezek szerint nem is tartod vele a kapcsolatot?

2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Gondolod, ha a tartasdijat nem fizette, akkor majd egy kulfoldi utra aldozni fog? Es miert a Facebook uzenet? Ha mar ilyet kernel, legalabb szemelyesen tedd. Vagy te vagy az a lany, aki a multkor meg iPhone-t akart?
2013. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

nem én voltam az iPhoneos.

a szüleim 14 éve váltak el.Tavaly egész évben nem láttam 2 másodpercre sem.Most az idén viszont januárban már igen

2013. febr. 7. 20:17
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy életében először örömet szerezhetne neked.
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gondold át, miért fizetne utat ha eddig sem fizetett semmit?
2013. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok reményt ne fűzz hozzá, hogy akár egy vasat is adni fog.
2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Miért hagytátok, hogy nem fizessen?

Ennek következményei vannak.

Ettől függetlenül például az én apukám egy bicskát kapott a nagypapámtól. Nagyon nagy becsben van. Ha túrázni megyek, mindig elkérem. Én nem vagyok híve a nagy ajándékoknak. Ha külföldre akarsz menni beszéld meg vele.

Szerintem az ajándék az más.

2013. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Én sem hiszem hogy apád akár 1 forintot is adna neked. Ha eddig nem fizetett akkor ne várd hogy egy utazást kifizet, főleg hogy nem olcsó mulatság
2013. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
hát nem akarlak elkeseríteni,de szerintem nem fog bele menni mivel gyerektartást se fizet, szerintem 1 küldföldi utat sem fog:( de azért szorítók!
2013. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán rá kerete? Ki nem akarja tartani kettőtök közül a kapcsolatot,te vagy ő? Nem valószínű,hogy ekkora ajándékot fogsz kapni tőle.
2013. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!