Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZÜLŐK! Ti elengednétek...

SZÜLŐK! Ti elengednétek a lányotokat (aki idén lesz 15) vidékről budapestre egy koncerte? Több lent!

Figyelt kérdés
Felnőtt lenne velük csak a vonaton utazna felnőtt nélkül (a barátaival) este az illető felnőttnél aludnának. Eddig jó volt nem csavargott meg semmi és a tanulmányi eredménye is 4.8
2013. febr. 10. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
44%
én ugyan nem vagyok felnőtt, de elengedném. Ha ismered a barátait, és bízol bennük, akkor szerintem nem lesz baj. Tartsátok telefonon a kapcsolatot, hogy kicsit megnyugodjál :) 19/L
2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
70%
Elengedném, ilyen korban már ennyit nyugodtan önállósodhat, főleg, ha eddig megbízható volt.
2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én felvinném a barátaival együtt kocsival Budapestre.Pedig az enyém utazott már egyedül vonattal és megbízható is,de ha a barátok jöttek hozzánk inkább kocsival mentem értük.
2013. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Én is inkább fuvarozom őket.Majd 2-3-év múlva.
2013. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%

aja'nlom nezd meg ezt a filmet: Megan Is Missing

ez a cime nagyon megrazo film igaz tortenet alapjan

2013. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Nehezen, de elengedném. De csak IC-vel :) Viszont ha megoldható, akkor én is a kocsival való fuvarozásra szavaznék.
2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

azért jó lenne tudni, h ki az a felnőtt? mert ha egy 20 éves , akkor az édeskevés. ha idősebb, felelősségteljes rokon, vagy a család régi barátja, akkor oké a dolog.

tudod, az ördög a résztelekben rejlik.


amúgy ennyi idősen én nem mehettem volna más városba koncertre. igaz, Bp-n éltem, eléggé el voltam látva jó programokkal. :) anyum még 16 évesen is húzódozva engedett , de egyszer olyan aranyos volt, h eljött velem az egyik koncertre, bemutattam neki az idősebb, 20onéves barátaimat, akik megígérték neki, h vigyáznak rám. szerencsére elég komoly, felelősségteljes fiatalok voltak, és tartották magukat az ígéreteikhez.

2013. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
A kora miatt még nem engedném el. A baj egy pillanat alatt meglehet, amit soha nem bocsátaná meg magadnak. Nagyon fiatal még ahhoz, hogy egy koncert miatt Pestre utazzon. Bőven ráér örjöngeni.
2013. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Szia, én 16 éves vagyok, és szintén így voltam koncerten, és majd megyek is tavasszal. Anyum megengedte, pedig amúgy szigorúak, de úgy hogy van velünk felnőtt kísérő simán elengednek. Milyen koncertre szeretnél menni?
2013. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Én dolgozni járok IC-vel vidékről,és nem engedném el a gyereklányomat a haverokkal,-de koncertre se.-Vagy mennék én is csápolni".( Legutóbb mikor jöttem haza a szomszéd fülkében lévő 20-év körüli fiúbanda épp azt tárgyalta,hogy mennek vadászni' 14-15-év köröli kis rib@ncokat a vonaton ,mert azokat még el lehet hülyíteni rendesen és a múltkor is összejött nekik a dolog stb...)
2013. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!