Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal?

Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés
18 éves és 36 éves pasija van aki elég problémás és hozzáakar költözni meg tudom ezt valahogy tiltani?

2013. febr. 15. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó szóval!Probáld megmagyarázni neki,hogy ennek nem lesz jó vége,de ha szerelmes....vannak azért ekkora korkülünbséggel hosszútávú jól müködő kapcsolatok.
2013. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Anno nekem is volt ilyenem. Hamar ráuntam az "öregre". Tanultam tőle sok mindent, tett hozzá a személyiségfejlődésemhez, nem is mondanám, hogy ártott, de mondom meguntam kerestem mást. Anyámék nagyon sokáig tiltották, de akkor csak még jobban érdekelt. Mikor már azt hitték vége és végre normálisan el tudtam járni, meg vele lenni, akkor elég hamar meguntam.


Igaz, akit utána találtam az korban hozzám illő volt, bár állandóan piáló, bulizó idióta, de anyámék szerették, mert nem egy vén f@sz volt... Hát ennyit erről...

2013. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Robi.88. ***** válasza:
0%

Igen rengeteg ilyen balf@sz van aki a reményvesztett kiszolgáltatott kislányokat szemeli ki mert ők még elhiszik a meséjüket.

Nem hiszem h hosszútávon működne a dolog, főleg h a pasi tuti h gyereket akar 2 éven belül.

Ha tiltod akkor tuti az azért sem effektus fog fellépni, mondd meg neki h te csak javasolsz és kérsz de rábízod a döntést, probald meg észérvekkel meggyozni bár ez elég nehéznek igerkezik.

Miért akar elkoltozni? mit jelent az h problémas?

2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak mond meg neki, hogy hozzád bármikor hazajöhet.

Az a baj, hogy ez az életnek egy olyan területe, amibe leginkább nem lehet beleszólni, bármennyire is fáj egy anya szíve.

Off: komolyan mondom a 18 éves kor rosszabb mint a 13-16os korosztály. Jogilag felnőtt, de agyilag ritkán.

2013. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vannak problemas ugyei a faszinak
2013. febr. 15. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és mindenféle szitkozódás nélkül,reálisan meséld el neki,hogy miért rossz,ha ezzel a palival marad.
2013. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem halgat ram soha nem halgatott
2013. febr. 15. 09:35
 8/14 Robi.88. ***** válasza:
Miért nem hallgat a saját anyjára? ok nélkul?
2013. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Robi 88! Úgy kérdezel, mintha az anya tehetne róla.

Teljesen normális (bár ne lenne), hogy egy szerelmes kamasz nem hallgat senkire... Főleg aki ellenzi, amit csinál.

2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Robi.88. ***** válasza:

Nem ugy mondtam h ő tehet rola, csupan megkérdeztem.

Lehet vmi teljesen hulye dolog miatt haragszik az anyjara és ezzel akar bizonyitani.

2013. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!