Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyik szülőtöket v....

Valamelyik szülőtöket v. Tesótokat ti jobban szeretitek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.Egyformán csak másképp.De anyukámat,és apukámat is nagyon szeretem.És a húgomat is(13.)

16/l

2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak másképpen.

Nem tudnám mérlegre tenni, valamit anyuban valamit apuban szeretek jobban, sőt van olyan is amit nem szeretek bennük.

réégebben apásabb voltam, de akkor sem szerettem őt jobban.

Testvérem csak egy van, sajnos nem állunk annyira közel egymáshoz...

25/N

2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukámat ezerszer jobban szeretem, mert mindent ő teremtett meg nekünk az anyagiaktól kezdve a lelki dolgokig, mindent! Apám egy dologhoz ért, az italhoz, neki ez mindig sokkal fontosabb volt, mint a család, miért kéne őt szeretnem vagy felnéznem rá?
2013. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A testvérem beperelt, így egyértelmű lenne a szülő, de mivel vagyonnal kapcsolatos per és a testvéremnek nincs igaza és mivel anyu mellé állt így sajna anyámat sem csípem mostanában.
2013. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiket utálom, megutáltam őket.
2013. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukámat sokkal jobban apámnál és a bátyámnál. Velük sins baj, jóban vagyunk, de nem állnak olyan közel hozzám lelkileg. Anyukám hiányzik ha pár napig nem látom, mikor elköltöztem 23 éves fejjel képes voltam sírni utána:)
2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyukámat szeretem a legjobban,apát is,de nem annyira mint anyát.

A hugommal meg folyton veszekszünk...

2013. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is utálom őket rájöttem
2013. febr. 20. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám közelebb áll hozzám, mert vele többet beszélgetek. De nem különösebben kötődöm hozzá érzelmileg, mert iszik és olyankor utálom.

Apukámmal alig van közös pont, úgy évente egyszer beszélgetünk normálisan, egyébként olyan, mint egy idegen. Ha egy hónapig nem látogatom meg őket, akkor se hív fel.

A húgom szeretem, bár vannak problémáink, de jó testvérek vagyunk, ha kell, mindig ott vagyunk a másiknak.

Az öcsém nem tudom igazán szeretni, inkább sajnálom, mert nagyon elszúrták a nevelését, nincs erkölcse, lop és hazudik, ha így folytatja, piti bűnöző lesz belőle és hamar börtönbe kerül. Próbálok neki segíteni, de 200 km-ről nem egyszerű.

2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!