Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát illik így lelépni?

Hát illik így lelépni?

Figyelt kérdés
Éppen féltesómmal beszélgettünk, és a beszélgetés közepén közli, hogy "na mennem kell, éppen kabátban vagyok, szia" és már ki is lép. Hívom telón, hogy na mivan, erre mondja le kell tennie. Pedig csak egy percet kellett volna várnia... Úgy robogott el, mintha valaki kényszerítette volna. -_- Ja, és persze hogy nem tudtam hogy öltözködik és megy valahová. Én ha tudom, hogy 10 perc múlva le kell lépnem, már nem kezdek el mélyenszántó eszmecserét folytatni a másikommal!
2013. márc. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet h ment a busza
2013. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem. nem illik
2013. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármi is történt, akármi is fog történni: tesó, féltesó mindig is tesó, féltesó marad.

Ha igazán komoly gondod, gondotok lesz az életben, senki másra nem fogtok tudni teljes biztonsággal támaszkodni, csak egymásra. Majd akkor tudni fogjátok anélkül is, hogy ezt ki kellene mondani.

Most dolga van, dolga volt, elmelnt. Majd visszajön.

Rosszul esett? Persze. Biztosan lesz még alkalom, hogy ugyanezt visszaadd neki, és akkor majd ha szóváteszi, emlékezteted erre a szitura.

Nyugi, semmi komoly probléma nincs! Ne vedd a szívedre!

2013. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis, most eszembe jutott, hogy fontos lehetet a velem való csevely, ha még kabátban is nekem írogatott. xD (magamból kiindulva)
2013. márc. 3. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én nem sértődnék meg.
2013. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!