Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a családomna...

Miért nem tetszik a családomnak hogy saját életet akarok kezdeni?

Figyelt kérdés
nagyanyám melletünk lakik. most mindent kitalál hogy összevesszek párommal. ilyenek hogy iszik meg tartozása van meg 2 doboz cigit szív naponta. azt is meg akarja szabni hogy mit vihetek el és mit nem. anyám visszajön báttyámhoz. mit csináljak? menni akarok párommal de azt se akarom hogy mindenkinél én legyek a szemét.
2013. márc. 4. 09:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igen beteg. nem a korához megfelelően gond
2013. márc. 4. 12:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, majd rájönnek idővel hogy a te életedért csakis te vagy felelős.
2013. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tudod ha folyamatosan görcsösen meg akarsz felelni valakinek, azt meggyűlölöd
2013. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tudom. de nem akarok megfelelni csak fogadják el a döntésemet és ne baszogassanak, és ne akarjanak a boldogságom utjába állni.
2013. márc. 4. 12:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e a párodnak tartozása, és iszik-e.

De ha napi 2 doboz cigit szív, akkor már nagymamádnak igaza lehet.

Vannak olyan családok, akik semmire nem mennek anyagilag, de a napi 2 doboz cigi az "jár". És ezen nem tudnak, nem akarnak változtatni.

Ebben lehet igaza nagyanyádnak, ha meg akar kímálni egy ilyen fiútól.

De úgysem tud. Ha szereted, menj vele, és nézd el neki.

A család auonban család! Fontosabb sok mindennél.

A régi is, és az új is :)

2013. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!