Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal?

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
A párom nem nagyon akar velem szeretkezni. Egy héten egyszer jó ha együtt vagyunk. Félek h megcsal. A kapcsolatunk ezen kívül nem rossz, szeretget, puszilgat,átölel. Nem dugdossa előlem a telóját, nem vonul külön telefonálni, nem takargatja a számítógépét sem,nyugodtan megnézhetem a facebookját, e-mailjeit, bármit ami érdekel. 3éve vagyunk együtt. Mondjuk a munkája elég stresszes, sokat melózik.Én sem akarok minden nap szeretkezni, de egy héten 2x-er szeretnék, ha nem utasítana vissza. :( Mit tegyek? Nagyon félek h megcsal, és akkor nem tudom mi lesz. Mik a jelei a megcsalásnak? Ő 33 én 23 éves NŐ vagyok.
2013. márc. 7. 11:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem hinném, h megcsal (v nagyon ügyesen titkolja előled). Lehet, hogy pusztán nem egyeznek az igényeitek. Ilyen is van sajnos :(
2013. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ez nem jelenti hogy megcsalna. Egy jó barátomnak is stresszes és éjszakai munkája van és emiatt valahogy nem működik a szex náluk, de szeretik egymást és nincs 3-ik a kapcsolatukban.
2013. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak nagyon félek, szeretem és nem akarom elveszíteni. Egyszer mondtak olyat, h lehet h leszokott a szexről. Ötlet van h hogyan keltsem benne újra a vágyat? Olyan rossz mikor vissza utasít.
2013. márc. 7. 11:16
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt így kívülállóként pláne nem lehet tudni, de szerintem sem utal arra jel a leírtak alapján, hogy megcsalna. Ennek inkább lelki okai lehetnek. Vagy mások az igényeitek szexuálisan, vagy az is lehet, hogy neki mindig is ennyi volt, csak a kapcsolatotok elején még jobban igyekezett a kedvedben járni. Vagy lelki okai vannak a változásnak stressz, hétköznapi problémák, fásultság, stb.
2013. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
Te még nagyon fiatal vagy, és õ meg már lehet, beleunt a sexbe.
2013. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy férfi nem akar sexelni ott nagy gondok lehetnek...
2013. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Én és a férjem között is majdnem 10 év van, én 17 évesen jöttem vele össze, ennek már majdnem 12 éve. A leírtak alapján én nem gondolom hogy megcsalna. Lehet csak korral jár nála, és persze a sok stressz miatt, hogy elég neki ennyi szex. Az én férjem sem egy szexmániás, és korral neki is csökkent az igénye. Viszont mellette nem maradozik ki, nem bujkál telefonnal, nem gépezik sutyiban, tehát semmi jele nincsen annak, hogy valamiben sántikálna. (Ebben a te párod is ilyen, ahogyan írtad). Az én férjem sem adott okot még a kételkedésre sem a 12 év alatt, én bízom benne. Te ismered a párod. A 3 év alatt már megismerted, ha nem adott rá eddig okot, akkor szerintem ne kételkedj benne, bízz benne. Nem minden férfi szoknyabolond, hidd el nekem.
2013. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkája stresszes, sokat melózik, már meg is van a magyarázat... nem kell harmadikra gondolni, sem arra, hogy valamiért tőled fordult el.


40 éves nő vagyok, eléggé szexéhes :D.


De ha lenyomok a munkahelyemen 12 órát, pláne olyankor, amikor nem szokványos nap van, hanem problémák problémák hátán, olyankor én is olyan szinten kimerülök, hogy bár jó a páromhoz odabújni, de egyetlen porcikám sem kívánja a szexet.


Olyankor, amikor nyugodtabb, pihentebb, próbálj meg vele beszélni erről, hogy ez neked kevés... (3 év után tényleg az...), és tartasz tőle, hogy ez rosszabb lesz.


Ha csak átmeneti időszak a hajtás, akkor próbáld meg tolerálni, várd forró fürdővel, vacsival, fogadja otthon nyugodt légkör, hogy oldódjon...


Ha úgy néz ki, hosszabb távú ez a munka, akkor közösen keressetek megoldást!


Ha ez nem megy, akkor kénytelen vagy szembenézni azzal, hogy mások az igényeitek, és vagy elfogadod ezt, vagy keresel másik kapcsolatot...

2013. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Csak annyira rossz h én kívánom, közledem, és nem történik semmi. Az utóbbi időben nem közeledem, félek h lepattint. Egyébként ő sem marad ki, sehova nem megy nélkülem még egy sörre sem a haverokkal.
2013. márc. 7. 11:29
 10/33 A kérdező kommentje:
Mért akkor neked mi a véleményed kedves utolsó válaszoló? Próbálok törekedni h itthon nyugodt legyen, vannak időszakok mikor sűrűbben vagyunk együtt, hetente 3x-or is, de most ez a heti egy betette a nagykaput nálam. Beszéltem már erről vele, kérdeztem, de nem nagyon akar róla beszélni. Azt mondta nem tudja miért ilyen, azt is mondta több gondja van mint nekem,és valószínű h kihat a szexre.
2013. márc. 7. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!