Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a volt...

Mit csináljak, hogy a volt párom békén hagyja a családomat és ne fenyegessen?

Figyelt kérdés

Évekig együtt voltam egy nálam idősebb férfival,aki támogatott anyagilag,vett lakást,autót.Szerettem,de felesége volt.Szakítottunk és elkezdtem randizni egy régi ismerősömmel.Teljesen más volt,mint a volt párom,nem a pénzével próbált irányítani mindent és mindenkit.Összeköltöztünk és rendbe jött az életem.De volt egy elég nagy vitánk.

Akkor tartottunk egy kisebb szünetet és akkor lefeküdtem a volt barátommal.

Terhes lettem és elmondtam a barátomnak ezt az egészet.Mégis velem maradt és a picit is nagyon szerette.De egy idő után egyre többet veszekedtünk és kezdett hiányozni a régi,gondtalan életem.Nem bántam meg,hogy lett egy lányom,mert mindennél jobban szeretem.De elegem volt abból,hogy a párom mindenre azt mondta,hogy "ne,mert drága",a barátnőimmel alig tudtam találkozni,mert nem volt jó véleménnyel róluk és csak veszekedés lett ebből is.

Ezeket a lányom apjával beszéltem meg (fura,de vele találkoztam a legtöbbet) és kialakult köztünk újra valami.Először tagadtam,mert nem akartam,hogy megint csak egy éjszaka legyek neki,de nem sikerült.Elhagytam miatta a páromat és hozzáköltöztünk a picivel(elvált a feleségétől).Minden tökéletes lenne,ha a volt barátom nem zaklatna minket.

Folyton gyűlölködő leveleket kapunk,minősítetlenül beszél rólam,olyanokat mond,hogy ránk gyújtja a házat meg hogy elveszi tőlünk a lányunkat,mert neki is joga van látni és hogy én szörnyű anya vagyok,nem fontos a lányom,stb. és hogy miattam veszítette el a munkáját és tönkretettem.

Nem akarom,hogy a lányom ebben nőjön.Mit csináljak vagy mondjak neki,hogy békén hagyjon minket végre?



23/N



2013. márc. 9. 09:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem pénzért szexeltem.Akkor is szerettem már.Az pedig mellékes,hogy támogatott anyagilag.
2013. márc. 9. 09:31
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Jelentsd fel! A levelek bizonyítékok. Ez halálos fenyegetés, ha több is van a rendőrség nagyon komolyan veszi.

Nekem is volt szerencsém egy ilyen EXhez, félelmetes párhuzamokat látok a két történet között.


Priviben elmondom, mi történt!

2013. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Erre mondják, ki milyen virágot szakít, olyat szagol.
2013. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

"De elegem volt abból,hogy a párom mindenre azt mondta,hogy "ne,mert drága","


Aha. Akkor most azt kellene megoldani, ha már a szerencsétlen "barát" elvesztette a sajátjaként szeretett kisbabát, a munkáját, tönkretéve érzi magát- azt kellene megelőzni, hogy bűnöző legyen, emiatt a sorozat miatt.

Lenne valaki (testvéred? szüleid? ki lehetne ez?), aki beláttatná vele, hogy új életet kell kezdenie - nélkületek!!- és hogy neki ez a legjobb.

2013. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Kaptal lakast, autot, de megis te koltoztel a jelenlegi ferfihoz pl.

A sajat erzelmeidet vizsgald meg, mivel te erdekbol valasztasz ferfit, nem az oszinte erzelem az iranyitoja, s valoban nem gondolsz a kislany lelkere, hogy mit el at melletted, hany "apukat" fogadjon el stb., mit erezz kozben.

2013. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem akartam játszani senkivel,csak nem akartam olyan ember mellett maradni,akivel nem voltam boldog.

A lakásból elköltöztem,amikor először szakítottunk és a kocsit is visszaadtam neki,mert haragudtam rá és nem akartam,hogy bármi emlékeztessen rá.

Most pedig azért költöztünk hozzá,mert miért költözzünk egy 3 szobás lakásba,amikor van egy háza,ami azért csak jobb és nagyobb.

Nem érdekből választottam őt.Nagyon szeretem,akkor is szeretném,ha nem lenne pénze.A lányunkat is szereti,foglalkozik vele.

2013. márc. 9. 10:15
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
A mostani, vagy régi, vagy nem is tudom hogy írjam, akivel most élsz, annak kellene rendbe rakni a régebbi pasidat, vagy együtt beszéltek vele. Szerintem te egyedül ehhez kevés vagy, te aztán hiába kéred, vagy fenyegeted hogy hagyjon békén, nem fog. Nem is értem, a gazdag pasidat nem érdekli?
2013. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerinte túl balfék ahhoz,hogy bármit is tegyen és abbahagyja,ha nem foglalkozunk vele.
2013. márc. 9. 10:44
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
jaj,,ne#9.- ők ezt nem tudják, nagyon benne vannak- még észrevennének. amit #6-ban írtam- egy érzelmileg eléggé független tudna segíteni: beláttatni a baráttal- neki az a legjobb, hogy új életet kezd. Másokkal. Eléggé bajban lehet, ha a munkáját is elvesztette, kapcsolatait is-
2013. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert pont az ilyen balfékek tudnak ám nagy galibát csinálni.
2013. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!