Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság nem elmenni a tesóm...

Bunkóság nem elmenni a tesóm ballagására?

Figyelt kérdés
Tesómmal nem beszélünk. Szüleimmel összevesztem. Nincs senkim. Utána a kajára tuti, hogy nem megyek. Nincs kedvem 4-5 órát ott jópofizni.
2013. márc. 12. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem beszéltek? Azt írod, hogy a "kajára" tuti, hogy nem mész. Viszont magát a ballagást megnézed?
2013. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje a békülésnek. Menj csak el. Nem csak bunkóság, de nem érdemes kizárni a családot a szívedből Te is vesztes lehetsz ezért, és ők is.

Nincs senkid. Alkalom a békülésre.

2013. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy a ballagást megnézem, aztán elmegyek páromhoz. Velük biztos, hogy nem fogok békülni. Ők kezdték az egészet.
2013. márc. 12. 17:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghív, akkor illene elmenni.

Lehet ez egy alkalom a közeledésre.

Nem tudom, a tesód ártott-e neked valamiben, vagy a szüleiddel való afférodat rá is kivetíted?

Én elmennék, mert csak egy jeles alkalom. Félrehúzódva is megnézheted. Gratulálhatsz neki, kívánhatsz jókat, adhatsz neki egy emlékajándékot, és elnézést kérsz, hogy a helyzetre való tekintettel nem mégy a vendégségbe.

Ez az esemény vissza nem hozható, később esetleg bánni fogod, hogy konok voltál.

2013. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez esetben egyet értek veled!!! Esetleg a ballagást nézd meg, de keserű szájízzel ne menj el!!!!

Egyikőnk sem tudja, mivel bántotta meg a családja a kérdezőt, miért nem beszél senkivel, ezért hát azt sem tanácsolhatjuk neki, hogy igenis menjen el, és érezze jól magát!!!

2013. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshoz nincs is kedved,de legalább a ballagásra menj el!Ennyi tisztelet annak is kijár,akit nem kedvelünk.
2013. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszaban vagyok a tesómmal, megértelek.Lehet elsem mennék a ballagásra sem.Kajálni biztos nem.
2013. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
menj el, gratulálj a tesódnak, a szüleiddel nem muszáj beszélni
2013. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a ballagásra mindenképp menj el, gratulálj neki,esetleg emlébe valami ajándék. kitudja, lehet később bánni fogod, ha nem mész el..
2013. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tesóddal vagy összeveszve vagy a szüleiddel?Mert nagyon nem mindegy.Ha a tesóddal nincs baj,és meghív,akkor mindenképp menj el,elvégre hozzá/az ő alkalmára mész,ha vele sem vagy jóban és meghív,akkor is menj el.Lehet békülni akar.Ez nem jelent semmit,nem kötelez semmire téged.Persze ez körülményektől függ.
2013. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!