Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egész nap csak kötekedik...

Apám egész nap csak kötekedik velem, annyira elegem van már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt miért nem így csinálom, azt miért nem úgy, komolyan még a mosogatásba beleköt, mintha nem én vezetném a háztartást már 2 éve, tehát csak nem vagyok annyira béna..

Miért nem hoztam még be az újságot, hiszen már reggel 7 óra van, 6-kor hozták az újságot.. Így sem tudok mit csinálni, minek kelnék 7-kor? Mellesleg ő fent van akkor már, tehát simán behozhatná. Ráadásul neki könnyebb is, én mozgáskorlátozott vagyok.


Tehát már lassan 3 hónapja folyamatosan kötekedik. Nem is dolgozik sokat, napi 5-6 óra maximum, mégis nekem kéne behozni reggel 7-kor az újságot.

Kicsit elegem van már.


2013. márc. 13. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
vidd be az újságot!!üsd meg,vagy pereld be
2013. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sehova sem kell mozgáskorlátozott, béna ember. Pláne nem 16 éves.

De szívesen elköltöznék, ha lenne munkám.

2013. márc. 13. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Az ilyen kötekedő embereket az bosszantja a legjobban, ha semmibe veszik őket!
2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos több diplomás embereknek sincs munkahelye..egy tapló paraszt vagyok gyakran agresszív de sajnálom azt amilyen helyzetben vagy..komolyan..
2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozgáskorlátozott ember után a munkáltató kedvezményeket kap, és nyilván olyan munkakört kell választani, ami nem jár mozgással.
2013. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WoTkocka válasza:

van valaki rokon vagy családtag akihez el tudsz költözni?

mert ha igen akkor szerintem tedd meg.

2013. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg visszavághatsz, mert ha hagyod magad csak rosszabb lesz.
2016. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!