Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen lett a kapcsolata?

Kinek milyen lett a kapcsolata?

Figyelt kérdés
5 hete szültem. első 3 hétbe párom sokat segitett ,mert itthon volt velem. utána visszament dolgozni azt várja el hogy mindent én csináljak most már éjjel is én keljek fel a gyerekhez. mert ő azt hiszi hogy megetettem,kicserélem a pelenkáját és alszik... hát pedig mint tudjuk nem igy van.... a pénzen vitatkozik, hogytmég nem kaptam családit se semmit se,mert későn jött a gyerek tb-kártyája. és ha hazajön akkor ki kell őt is szolgálnom, és nyügnek tartja ha egy kicsit is arra a 10 percre is amig én is eszem vigyáz a gyerekre. a gyerekkel néha úgy bán, hogyne mondjam -tegnap pl.nem fogta meg rendesen a gyerek fejét és a térdén koppant. én meg jól lebasztam hogy miért ilyen. és még én vagyok a hibás hogy rászoltam...de ez még semmi...

2013. márc. 14. 07:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Es mi a kérdés?
2013. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jah bocsi hogy másnak is romlott e ennyire a párjával a viszonya?
2013. márc. 14. 08:01
 3/19 anonim ***** válasza:

Még nagyon az elején jártok, nem lehet hosszabb távú következtetéseket levonni.

Most jött rá a párod hogy a gyerek felelősséggel és sok odafigyeléssel jár, nemcsak egy rongybaba a sarokban amit akkor dédelgetünk amikor a kedvünk tartja.

Elfogyott a türelme.

Ilyenkor mindkettőtöknek türelmesnek kell lennie a másikkal szemben, te ne kiabálj vele, szépen kérd meg hogy segítsen be a babával.

Pl. fürdethetne ő, azt szokták szeretni a férfiak.

2013. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát figyi ma reggel is hajnalba megetettem, tisztába tettem a kicsit,majd dédelgetni akartam mert nem aludt és kivette a kezemből azzal a felkiáltással, hogy elveszem tőled a játékot ,mert aludnék. ma meg kértem hogy vegyen ki pénzt, hogy a hosszú hétvégére való tekintettel tápszert tudjak venni a kicsinek (amúgy meg ég is a pofám hogy nem tudom elég tejjel a gyerekem táplálni) nem bánik úgy velem mint egy nővel,hanem mint egy cseléddel.
2013. márc. 14. 08:22
 5/19 anonim ***** válasza:
"dédelgetni akartam mert nem aludt és kivette a kezemből azzal a felkiáltással, hogy elveszem tőled a játékot ,mert aludnék. ". Mi???
2013. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a gyereket akartam dédelgetni,mert még nem aludt vissza.
2013. márc. 14. 08:26
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt értem. A parod ezek szerint utánad ment a gyerek szobába es visszatértek a gyereket az agyba, mert o meg aludni akart?
2013. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nincs külön gyerekszobánk, itt vagyunk egy helyen, ide hoztam magamhoz. de őnagysága csak magával foglalkozott, hogy ő dolgozik és aludni akar. oké megértem de nem igy hogy elveszem a játékot és visszabaszta a gyereket az ágyába.
2013. márc. 14. 08:30
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem ezt a játékos részt. A gyerekre mondta hogy játék?
2013. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt megértem valahol, hogy éjjel nem akar felkelni hozzá, mikor másnap reggel dolgozik, azt is, hogy a házimunka most a te dolgod. De azért a viselkedése kicsit durva. Ez, hogy visszateszi az ágyba, meg nem figyel rá. Hát nem tudom, próbálj vele beszélni, ha eddig még nem tetted, mert ez így nem éppen normális.
2013. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!