Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek így egy kapcsolat...

Belemennétek így egy kapcsolatba, ha a sráctól gyereket vár egy lány?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, nagyon szimpatikus. Azt mondta még most tisztázni akarja a dolgokat az elején. Volt egy futó kapcsolata, a lány terhes. Megbeszélték, hogy vállalják a kicsit, de nem próbálkoznak együtt, mert nem illenek össze. A lány 5 hónapos terhes. Szóval nemsokára megszületik a gyerek.

2013. márc. 14. 11:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele.
2013. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem. De nem tudom, mivel nem ismerem a fiút.
2013. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%
Csak tudnám így mi a rákfenének tartják meg azt a szerencsétlen gyereket :(
2013. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

Nem mennék bele. Később ezzel csak gond lenne. Arról nem is beszélve, hogy előttem egy srác leírta magát ha egy terhes nőt aki a gyerekét várja elhagyja...

Ha a sráccal akarsz lenni, az a te döntésed. Én azért meghallgatnám a terhes anyuka verzióját, mert nehezen akarom elhinni hogy egy fiatal lány megtartson egy 5 hónapos kapcsolatban egy olyan gyereket akinek az apját nem szerette sosem, mert nem illenek össze.

2013. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
jo.pont h oszinte volt.ha tenyleg nem akarnak egymastool semmit belemennek,szerintem a baba nem lenne akadaly.
2013. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
En nem mennék bele, mert még összejöhetnek bármikor.
2013. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom azzal, hogy megtartják a gyereket. Unokatesóm fél éves volt mikor elváltak nagynénémék. Nagyon jó gyerekkora volt. Mindkét szülője imádja, neki pl. sokkal jobb a kapcsolata az édesapjával is, mint nekem a sajátommal, pedig én mellette nőttem fel. Lehet ezt jól csinálni.

Csak azt nem tudom, hogy én készen állok e erre. Persze pár randi után nem kell a közös jövőt tervezni, de ha mégis úgy alakul, akkor nekem is lesz félig-meddig egy gyerekem. Ezt is láttam, tapasztaltam unokatesóm és a mostohák kapcsolatán.

2013. márc. 14. 11:45
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Itt nem arról van szó, hogy elhagyta a lányt terhesen ha jól olvasom, hanem arról, hogy belátták, hogy nem illenek össze. Azért az egészen mást jelent. És a fiú most már élete végéig büntetett előéletű, mert volt korábbi kapcsolata??
2013. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi hiába mondunk bármit, akkor is csak rajtad múlik. Te tudod, mennyire vagy toleráns!!! Én voltam egy ilyen kapcsolatban, bár ott idősebb volt a kis srác (4 éves). A szülőket mindig is össze fogja kötni, találkozniuk kell, hogy megvitassák a gyermekkel kapcsolatos dolgokat, és neked alkalmazkodnod kell!!! A kisfiú minden hétvégén nálunk volt. Én csak akkor tudtam volna találkozni a párommal a munka miatt, de sajnos nagyon ritkán valósult meg, mert a kisfiú kettesben akart vele lenni. Én túl fiatalnak éreztem magam ehhez, ezért kiléptem a kapcsolatból.... Igaz, hogy a te barátod exe még csak az 5. hónapban jár, de erre is gondolnod kell, ha komoly kapcsolatra vágysz!
2013. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
Nem mennék bele. A baba összeköti őket majd valamilyen szinten egy életen át, gondolj bele, gyerektartás fizetése, plusz láthatás 2hetente. Neked erre van szükséged egy friss kapcsolatban? Sok gondot okozhat még 2tök között az a gyerek, tapasztalatból mondom.
2013. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!