Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen viselke...

Mit gondoltok az ilyen viselkedésrol? (anyos-kérdés)

Figyelt kérdés

anyosom annyirea kifelé él, annyira protokoll szerint, hogy nincs mégegy ilyen..még a férjem szerint is, aki csak nevet a huzásain, néha én is, néha bosszankodok.

nincs nagy keresetuk, nem tudnak minket támogatni, de nem is kell, amint van, azért keményen megdolgozunk. a házukon nem változtattak semmit már vagy 20 éve, festést kivéve...de a kulso látszat az nagyon fontos..mindig drága és foleg Nagy ajándékot hoznak a gyereknek, aki nem ért a pénzhez, bárminek is orulne. de látványos legyen. tegnap volt a szulinapja, vasárnap jottek gratulálni. tudták, hogy du én nem vagyok, de azért jonnek 3kor(még a gyerek is alszik). 3kor hívnak, hogy mennek a dédíhez (nagyapám) még 80-ra gratulálni. mert ugy illik:) multkor mentek babanézobe rokonhoz, férjem másodunokatestvére, akit én 10 év alatt nem is láttam, tehát nem tul szoros kapcs, kérdezi, hogy a nevunkben mit vigyen, mert azt ugy illik. éppen azelott tisztáztuk a férjemmel, hogy mi nem megyunk látogatni, elég csak a szuloknek. azért rábeszélte a páromat és jol bevásált a "nevunkben". mert illik:)

kb 15 km-re tolunk laknak, de ritkán találkozunk. hosszabb ido után a férjem áthivta oket, akkor nem jottek, mert az uj autoval elment a sogorom, a régibe meg nem ul bele, mert azzal mégsem johetnek, mit gondolnának...:) annyira formálisnak érzek minden találkozás, feszélyez ez a stílus.

fosulira járt, mikor a fiam megszuletett, tehát ugy lett 3 éves a fiunk, hogy alig látta, sose ért rá, ha átmentunk, akkor is csak a sulirol beszéltunk, más ne létezett... ez alatt eléggé formai lett a kapcsolatunk. mi kozben felépítkeztunk, ami neki nem tetszett, és foleg nem támogatott.

de tudom, hogy mivel a kulsoségek fontosak, sosem mond rolam, rolunk senkinek semmi rosszat:)))


2013. márc. 20. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ő ilyen, fogadd el így. Ha nem árt nektek, akkor ne foglalkozz vele.
2013. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ígazából nem értem mi is a problémád vele. Ö ilyen és késsz. nem mindenki olyan mint te vagy a férjed, vannak teljesen más emberek. ha dolgoztál már nagyobb csapatban vagy része voltál az osztályközösségnek akkor már ott megtanultad, hogy vannak más emberek, és attól ök még nem veleéig rosszak, csak mások. más nézetek, más érzelmek.


Nekem többször vissza jön, a leírtakból, hogy neked fáj, hogy nem támogattak titieket. Szerintem te ott állsz, hogy körbe hallod ismeröseidtöl hogy mennyi támogatást kaptak a szülöktöl és mivel ti nem kaptátok meg rosszul esik.


Minket sem támogattak, habár anyámék mindig akarnak de nem engedem. ugan így van anyósomékkal is, habár ök nem akarnak, és szerintem íg van jól. örülök ha elutaznak inkább abból a pénzböl nyaralni, mivel mi is jól kijövünk anyagilag.

2013. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés? Egy értelmezhetetlen nagy hatalmas zagyvaság amit itt leírsz. Nem derül ki, hogy mi a gondod velük. (Hogy ki megy, hova megy mit visz, meg teljesen érthetetlen.)
2013. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem. De ha tennél pontot a mondat végérem és nagy betűvel kezdenéd a mondatot, akkor olvasható lenne.
2013. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fáj az, hogy nem támogattak, a baj az, hogy ellene volt az építkezésnek és ennek tobbszor is hangot adott. Ez fáj. Ez az egyetlen protokollellenes viselkedése, amióta ismerem.

A kérdés meg az lett volna, mit gondoltok az ilyen viselkedésrol. Szimpla kíváncsiság. Én elfogadtam, hogy o ilyen, de azért rendesen tud bosszantani néha, mikor eloírja, hogy mit illik csinálnuk. Fuggetlenul attól, hogy anyos vagy sem, ez a felszínes viselkedés bárkinél zavarna.

2013. márc. 21. 03:25
 6/6 A kérdező kommentje:
most látom, félreértheto: a nem támogatott-at nem anyagilag értem (bár ugy sem), hanem vagy kozonyos volt, rá sem kérdezett, hogy állunk, vagy pedig csak a negatívumokat kereste. Ahelyett, hogy buszke lett volna, mit hozott ossze fa fia ennyi idos korára.
2013. ápr. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!