Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb, az...

Szerintetek melyik a jobb, az egyedül lét, vagy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne a véleményetek :) 17/lány

2013. márc. 27. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaj hát ez most hülye kérdés, mert nyilván aki magányos annak a pár, aki meg épp válni készül mert nem jönnek ki jól, annak meg az egyedüllét jobb átmenetileg!
2013. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kinek mi
2013. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok vele, de pl most kapcsolatban vagyok másfél éve és nem akarok egyedülálló lenni. szoval nem mindig igaz
2013. márc. 27. 08:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Mikor hogy, kell mindkettõnek idõt hagyni, èn is 17 èves korom óta vagyok párkapcsolatban ami akkor persze nagyon jó volt ès most is az csak ahogy egyre jobban megyünk bele a felnõttlètbe nehezebb ugye, mert nem csak saját magunkra kell gondolni. 17 èvesen ott voltak a szülõk, minden egyszerû , most meg már háztartás, munka...meg lehet oldani csak akarni kell.

Vannak kisebb viták, de ezek nem szabad hogy elrontsák azt a gondolatot , hogy olyan jó, hogy vár otthon valaki, hogy segìt feltètel nèlkül, meglep ès fõkènt hogy szeret.

Szerintem párkapcsolatban jobb lenni, mármint JÓ párkapcsolatban, de azèrt elgondolkozik az ember nèha, hogy vajon merèszebb lettem volna e, vagy mi lett volna ha csak magamat kellett volna figyelembe venni...

2013. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mikor hogy, kell mindkettõnek idõt hagyni, èn is 17 èves korom óta vagyok párkapcsolatban ami akkor persze nagyon jó volt ès most is az csak ahogy egyre jobban megyünk bele a felnõttlètbe nehezebb ugye, mert nem csak saját magunkra kell gondolni. 17 èvesen ott voltak a szülõk, minden egyszerû , most meg már háztartás, munka...meg lehet oldani csak akarni kell.

Vannak kisebb viták, de ezek nem szabad hogy elrontsák azt a gondolatot , hogy olyan jó, hogy vár otthon valaki, hogy segìt feltètel nèlkül, meglep ès fõkènt hogy szeret.

Szerintem párkapcsolatban jobb lenni, mármint JÓ párkapcsolatban, de azèrt elgondolkozik az ember nèha, hogy vajon merèszebb lettem volna e, vagy mi lett volna ha csak magamat kellett volna figyelembe venni...

24/N

2013. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Juj bocsi, ez a lökött telefon kètszer küldte el.
2013. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én társas lény vagyok, jól érzem magam kapcsolatban, de ennek az is feltétele, hogy jó kapcsolat legyen. A rossz kapcsolatnál jobb az egyedüllét.


Tehát:

jó kapcsolat > egyedüllét

rossz kapcsolat < egyedüllét

2013. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy rossz kapcsolatnál az egyedüllét százszor jobb. Egyébként az ember alapvetően társas lény, úgyhogy párban elméletileg jobb.


Én 5 és fél éve élek párkapcsolatban, nyilván jobban érzem magam, mint egyedül.

2013. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Férfiaknak tuti jobb az egyedül lét,nőknek meg a biztonságot adó párkapcsolat főleg ha már gyereke is van.
2013. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyedüllét.

25/L

2013. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!