Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzem? Mit...

Normális, hogy így érzem? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elváltam. 5 év után derült ki, hogy a saját neméhez vonzódik. Van egy kisfiunk is, 2 éves. Most egyedül nevelem. November óta alakul egy kapcsolatom, januártól már hivatalosan is együtt vagyunk. Minden tökéletes, gyerkőc is elfogadta. Én az egyik városban dolgozom, ő egy távoli másikban, sokat elvisz az utazgatás, ráadásul mindketten albérletben. A szülei feajánlották, hogy (ök pont félúton laknak a 2 város között, igy nekem 20, neki 30km-t kellene utaznia) költözzünk az üresen álló nagyszülői házba. A párom szeretné. A gyerkőc maradhatna itt bölcsiben, mégis a költözés félek, hogy megboritaná a kis lelki világát. A körülmények jok, nagy udvar, mégsem panel.. 1-2 héten belül választ kell adnunk. A házat meg is kapnánk, bár sok a felújítani való rajta, mégis jo helyen van, és a mienk lenne.

Valahogy mégis van bennem egy félsz, pedig nagyon vágyom arra, hogy együtt éljünk.

Ti mit tennétek?


2013. márc. 28. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy elfogadta a párodat a kis gyereked akkor szerintem elfogadná az új helyzetet,pláne ha szépen vázolnád neki.tehát hogy lesz szép udvar játszani,lehet sajá csúszdája stb stb.

Én nem utasítanám vissza! :)

Sok boldogságot!

2013. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépj. Sok boldogságot Nektek:)
2013. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennek, ez nem kerdes.
2013. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Örülj a lehetőségnek, a támogatásnak és az új "családnak". Nyilván a gyerekre hatással lesz, mint minden költözés, de ha látja, hogy te boldog és stabil vagy, akkor ő is könnyebben átlendül ezen a helyzeten.
2013. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Mégis bennem van ez a hülye érzés. Lehet, hogy azért, mert baromi nagyot csalódtam, felépitettem egy életet, ház, normális életszinvonal, és mindet mégis nekem kellett otthagynom, előlről kezdenem mindent. A párom is nagyon nehezen engedten közel magamhoz, a gyerkőchöz meg föleg. Mindkettő elfogadta a másikat, szeretik egymást. A kisfiam a párom szüleit is nagyon. Szóval jo minden, de mégis félek.. Nem tudom megmondnai mitől. A párom nagyon megértő, rengeteget beszélünk erről, ami sokat segit. Vágyom rá, mégis félek...
2013. márc. 28. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!