Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti befogadnátok a testvéreteke...

Ti befogadnátok a testvéreteket? Nincs hova mennie

Figyelt kérdés

Elég nagy aljasságot követett el a férje ellen, aki emiatt beadta a válópert. Bár tényleg megbocsájthatatlan amit tett, de terhes és nincs hova mennie.


Hely van, elférnének mellettem.


2013. márc. 29. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Hát én a helyedbe befogadnám. De én nagyon jóban vagyok a testvéremmel.
2013. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is jóban vagyok vele, csak amit tett, nálam is kiveri a biztosítékot.
2013. márc. 29. 08:53
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Befogadnám, hacsak nem tett olyat, amiért rosszban lennénk. Pl a párom a saját anyját nem fogadná be, mert számára nem anya, de a testvérével már más a helyzet. Szóval érted... ez attól függ, hogy mi történt előzőekben a családban. De vegyük az alap esetet... akkor természetesen befogadnám, hiszen a testvérem, szeretem és nem akarok neki rosszat.
2013. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván terhesen nem 1-2 hónapra menne hozzád, lehet évek lennének belőle!

Lehet lepontozni, de mérlegeld, főleg, ha párkapcsolatban élsz, hogy akár a kapcsolatod is rámehet előbb utóbb.

2013. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Bármit is tesz, a testvérem a testvérem... természetesen befogadnám. Ez nem azt jelenti, hogy egyetértek a cselekedeteivel, de cserbenhagyni sem fogom.
2013. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem fogadod be és emiatt kilátástalanságában öngyilkos lesz, hogy nézel tükörbe?


Fogadd be, fektetsd le a szabélyokat, amelyeket be kell tartania, úgy mindkettőtöknek könnyebb. És feltétlenül mondd meg neki, hogy ez nem végleges otthon, hanem időleges átmeneti szállás. Igyekezzen talpra állni és önállóan élni. Segítsd ebben, de ne legyél a balekja, csak mert a testvére vagy.

2013. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Mit tett?


Ismered a mondást: aki egy személy ellen is lépett, az te feléd is bármikor léphet gerinctelenül.Ezt azért vedd számításba.

2013. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám be, de segítenék neki, hogy tudjon lakást bérelni, és megélni.

Terhesen mehet anyaotthonba is.

2013. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A tesóm és én hajjjaj. De amilyen marha vagyok egy percig nem agyalnék, kapna egy fotelágyat nálunk, amíg rendbe nem jön.

Ugyan ezt nem mondhatom el sajna.

2013. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Befogadnám.
2013. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!