Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire helyettesíti a párod...

Mennyire helyettesíti a párod a legjobb barátot?

Figyelt kérdés
Egy itteni kérdésből inspirálódtam, és kíváncsi vagyok, hogy ki érez még úgy, hogy a párja a tulajdonképpeni legjobb barátja is, akivel mindent meg tud beszélni, és aki mellett nem érzi a "legjobb barát" hiányát. Mindenképpen kíváncsi vagyok a véleményekre.
2009. szept. 21. 13:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ö a legjpobb barátom, más nem hiányzik - és már 21 éve élünk együtt.
2009. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire. A párom, a társam, a férjem, a szeretőm, nem pedig a legjobb barátom. A legjobb barátom az a legjobb barátom és kész. Egyszer volt itt egy vita régebben, ilyen legjobb barátnő témájában. És minden nő azt válaszolta, hogy ez milyen gyerekes dolog már, meg ők már kinőttek ebből, erre már nincs idejük, merthogy nekik ott a férjük és az mindenkt pótol. Jah kérem, ha meg férjuram lelécel, akkor hova fog szaladni anyucihoz? Ekkora hülyeséget életemben nem hallottam. Igenis kellenek a legjobb barátok, sajnálom azt, akinek ebben nincs része. Ja és nagyon is figyelemreméltő, hogy a férfiak 100 %-a azt mondja, hogy van legjobb barátja haverja miegymása, meg van külön a szerelme. Valahogy a férfiak normáisabban gondolkodnak ebben ( is)
2009. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látszik véletlen, ha így "összejön"...
2009. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. A legjobb barátot számomra nem pótolhatja a párom. A páromba szerelmes vagyok, vele képzelem el a jövőmet, közösen építgetjük az álmainkat. Vele más a viszonyom, épp azért mert ő a leendő férjem. A legjobb barát pedig gyerekkorom óta "kísér" az élet rögös útján, megmondja ha hülyeséget csináltam, vagy segít ha épp döntésképtelen vagyok. 20L
2009. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

nekem az egyik barátnőm a legjobb barátnőm, vele olyan dolgokat beszélek meg, amit a párommal nem, és ő is ugyanígy.

a párom mégiscsak férfi, nem fogja megérteni, hogy a menstruációs görcs mennyire sz.ar :) és a hajam festését sem bíznám rá :p valamint elég hülyén mutatnék, ha esetleg tőle kérnék kölcsön néha ruhát.


a páromra teljesen másként tekintek mint egy egyszerű barátra. vagy akár legjobb barátra.

2009. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Mi nagyon jóba vagyunk a párommal, mindent megtudunk beszélni, de akkoris van egy nagyon jó barátnőm.:)
2009. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekem is vannak közeli barátaim, ám néha eljutok addig a pontig, hogy "te jó ég, hetek óta nem beszéltem y-nal". Egyszerűen nem hiányzik, hiszen a párom pótol mindent.
2009. szept. 21. 13:58
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
nekem a barátom az egyik legjobb barátom:) de mellette akad még 1-2
2009. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sajnos nincsen legjobb barátom/barátnőm, szal pótolja
2009. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Sztem 1. legjobb barát a pár, aztán jöhet #2,3...
2009. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!