Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám amikor...

Mit tegyek ha apám amikor itthon van (van munkája) akkor legtöbbször veszekszik? Nagy ordibálások vannak, és leginkább kisebbségeken kapja fel a vizet van mikor normális és kedves, de ha iszik 1-2 sört.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 19:54
 1/3 anonim válasza:
ha elég idös vagy, költözz el...
2013. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig ez volt, én leléceltem amilyen gyorsan csak tudtam! 30L
2013. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nálam pont ugyan ez van! csak apám nem iszik már egy 3 hónapja , üvöltözik velem meg***r.egyedül nevel!azon felkapja avizet mert most nem 2 jöttem haza hanem késtem 5 10 percet.áh kiborító!én is elmennék!de nem tudok, nincs senkim!csak meg kelltudnom a jogi uton ha elmennék akkor kapnák e valami pénzt hogy eltartanám magam vagy bérelnék vamait vagy egy rokon !
2013. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!