Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már eléggé idegesít.

Figyelt kérdés
állandóan beáll mögém mikor gépezek,és csak les.Ilyenkor mndig abbahagyom amit épp csináltam,át kattintok máshova,ahol csak vagyok. Mikor kérdezem tőle normálisan h mi van? akkor meg anynit mond h semmi,és tovább nézi mit csinálok. Néha szolok neki h meddig maradsz? olyankor én vagyok a bunkó flegma,akitől el kéne venni a gépet. meg az is idegesít mikor a tv elött eszek a szobába,bejön és csak van,meg kérdezgeti h mi vfan a másik csatornán. Mondom neki nem tom,nézd meg. Aztán váűr,mikor rákérdezek h mi van? akkor idegesen közli h arra vártam h átkapcsolsz! De neki is van tv-je,ne engem zaklasson ilyen hülyeséggel
2009. szept. 22. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak egy kicsit Veled szeretne lenni vagy beszélgetni.
2009. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Jaj,Istenem. Örülj,hogy még van anyád és veled akar lenni. Mutasd meg neki,hogy mi megy azon a sz.ros csatornán,ezen ne múljon már.
2009. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szoktam vele beszélgetni,meg minden. és megszoktam mutatni mi megy a másikon,de olyan idegesítő,pL: mikor barátnőmnek irnék levelet iwiwen,vagy nézek vmi filmet és akkr jön elő ezzel a baromsággal.
2009. szept. 22. 12:56
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

engem is zavarna ha ott állna a hátam mögött és szólnék is neki, de tényleg nagyon finoman.

Nagy valószínűséggel közeledni akar feléd és nézi milyen oldalak érdekelnek, hidd el nem könnyű egy szülőnek ki ismerni a saját gyerekét és hogy mit szeret meg mit nem. Próbál veled kommunikálni.

Legyél vele türelmesebb :) néha nekünk "gyerekeknek" kell türelmesnek lennünk a szülőkkel :)

27/N

2009. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Beszélhetnél kicsit több tisztelettel az anyádról, bár tudom, a te korodban az a menő, ha így viselkedsz. Inkább örülj, hogy van "géped", meg saját tévéd! És tudom, az is ciki, hogy veled akar egy kis időt eltölteni, de szerintem nem halsz bele, ha rá is szánsz valamennyit abból a hihetetlenül tartalmas és értékteremtő életedből!
2009. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Mond meg neki, hogy: "Anya ne állj be mögém, amikor gépezek, mert zavar és ne csesztess, amikor TV-t nézek." Ez a megoldás...
2009. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
televízió
2009. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
"Ne vedd sértésnek, de idegesít, ha bámulnak."
2009. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Örülj neki,hogy csesztet.Azt jelenti,hogy érdekli mi van veled.

Egyébként lehet,hogy kevesli a "beszélgetéseket",azért megy be hozzád,amikor tévézel.Mondjuk normál esetben szerintem az asztalnál kellene enni és akkor lehet utánna jót beszélgetni.Nem hinném ,hogy van film,ami fontosabb anyukádnál.

2009. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nagyon jó amugya kapcsolatom anyámmal,tényleg mindent el tudok neki mondani,de ezt a hülye szokását nem bírom megérteni. ilyenkor nem bezsélgetni akar,csak unatkozik,de mikor felajánlom h gyere ülj ide a gép elé,olvasd el ezt a cikket,vagy szorit,akkor meg azt mondja nincs kedve
2009. szept. 22. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!