Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan duzzog? Túlreagálom?

Jogosan duzzog? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Párom duzzog, mert mostanában csak hetente egyszer vagyunk együtt az ágyban. Feszült, kimerült vagyok egy hónap múlva vizsgázom, és ha elbukom, az óriási baj, 70.000 Ft a pótvizsga. Későig tanulok, napközben suli, vagy gyakorlat, ami elég durva, ellátom a háztartást, és bár kértem már többször is, nem segít szinte semmit. Miért nem megértőbb kicsit? Mikor mondtam, hogy ne haragudjon, de hulla vagyok, megsértődött. Mikor ő túlórázott, ugyanez volt, csak fordítva, és mikor ezt említettem, azt mondta, az más...
2013. ápr. 9. 22:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket a jótanácsokat, komolyan:


- hanyaogld a háztartást, kényeztesd inkább a párodat

- csináld reggel, akkor biztos van rá időd

- ne hogy már ennyire fáradt legyél...


EMBEREK! Elolvasátok a kérdést? Késő estig suliban van, aztán tanul, majd EGYEDÜL vezeti a háztartást, mert a párja TOJIK RÁ.


Nem vagyok férfigyűlölő, sőt (sokszor fogom a férfiak pártját). Azt sem hiszem, hogy a házimunkába bele kell dögleni. De ha bizony 10-ig tanul az ember, és még utána kell megfőznie, elmosogatnia, akkor a háta közepére sem kívánja a kedves párját, akiben annyi emberiség, kedvesség és lelkiismeret nem volt, hogy a túlterhelt partnere helyett elvégezze ezeket a teendőket, ennyivel is segítve rajta.


Most komolyan. A pasi a kisujját sem mozdítja, és még a nő próbáljon meg alkalmat találni a szexre? Az eszem megáll.


Imádom a páromat, imádok szeretkezni vele, de ha ilyen elutasító, nem partner módon viselkedne, bizony hozzá sem nyúlnék. Nem azért, mert egy hisztis liba vagyok, hanem azért, mert ha bajban, stresszben, kimerültségben képtelen a segítségemre lenni (nemhogy önként és dalolva, de még kérve sem), akkor ki ő nekem? Ha az én párom fáradt és túlórázik, logikus, hogy megteszem helyette, amit csak tudok, hogy neki könnyebb legyen, nem? Ilyen esetben nincs is harag, nincs is probléma. De ha ott malmozik, miközben én halálra idegelem magam, és utána a tv-t bámulja amíg én az olajfoltokat vakarom a sütőről...hát akkor ne várja, hogy utána hozzábújjak.


Kérdező: sürgősen beszélgess el a barátoddal, mert ez így nem állapot. Ne szoktasd rá, hogy ülhet a popóján, te majd mindet megcsinálsz helyette, és utána várhatja a sültgalambot. Valamit valamiért...(csak jobb esetben ez szívből jön ugye).

2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom, a szöveg végét a legtöbben elfelejtették elolvasni: "Mikor ő túlórázott, ugyanez volt, csak fordítva, és mikor ezt említettem, azt mondta, az más..."

Tehát hasonló helyzetben a fiú sem volt éppen a helyzet magaslatán ilyen téren.

Kérdező, érthető ha fáradt vagy, a párodnak kellene most kicsit türelmesebbnek lennie veled, egy kicsivel többet segítenie, több terhet levenni a válladról, lehet, hogy te is máshogy állnál hozzá egy kicsit és kevésbé szorulna háttérbe a szex.

2013. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen pasit rövid úton ki kell tenni,hosszútávú kapcsolat ilyennel hülyeség.

voltam ilyen pasival (én idióta),államvizsga előtti nap is elvárta volna hogy én készitsek neki reggelit,friss vacsi legyen és szex,és felháborodott amiért nem őt hallgattam és maszirozgattam egész este...

(persze amikor ő államvizsgázott nekem pisszenni se lehetett,főzzek halkan,szexre nincs idő,stb)

Ez nem normális.


Csodálkozott amikor lecseréltem egy normális pasira.


Olyanra,aki azon kívül,hogy szeret,lehet vele együtt élni,nem házirabszolgának néz (takarit,mosogat,bevásárol,időnként főz).

2013. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Shaddark ***** válasza:
23%

Ha heti 1 alkalommal beéred ilyen fiatalon akkor ez a kapcsolat már igencsak kihűlőben lehet.

Szerintem magát a kapcsolatot próbáljátok meg frissíteni valahogy, mert ez nem normális. Ha nincs még gyerek, egy kicsit külön is mehetnétek ha tudtok, - így ő is el tud gondolkodni mi mennyit ér neki, és te is rájössz hogy szükséged van-e rá és a kapcsolatra egyáltalán. Szerintem nem nagyon vannak itt érzések már ha képes vagy kibírni a heti 1 alkalmat.

Amúgy a szexxel való zsarolásnak semmi értelme, ahol ilyesmi játszákat játszanak egymással a párok ott halvány esély sincs egy boldog, harmónikus, örömteli életre. Így a pénzvilág és a tőzsde, áruforgalom működik, nem az ember.

2013. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Az egésznek semmi jelentősége sincs. Amint meg lesz a vizsga és kipihened magad helyrejön minden, addig meg mutatóban duzzog egy kicsit. Ennyi.


Az élet nem habostorta, nehogy benyald az itteni okosságokat, hogy egy "normális" kapcsolat nem így működik meg majd jól megcsal bla bla bla...mert így működik egy kapcsolat csókolom, vagy kicsit hasonlóan, ha meg akar csalni akkor is megfog ha minden nap dugsz vele. Hetente egy alkalom nem a világ vége, relatív kinek mi tetszik, de sokan már ennek is örülnének. Persze látom már megjelent az "ilyen fiatalon..." okosság, igen, ilyen fiatalon az ember még hülyére dolgozza magát, akár csak később, és nem tragédia ha "csak" most hetente egyszer jön össze. Nincs ez sehol törvénybe foglalva, hogy mi a minimum meg a maximum, de ha lenne is lesz@rnám. Nehogy már nehány idegen mondja meg hányszor kell egy héten, hónapban, évben szexelni egy jó kapcsolatban.


Ő most sértett, te meg fáradt, majd elmúlik. Pihenjél, meg csináljatok programot együtt, ne misztifikáljátok már agyon ezt a kérdés.

2013. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Shaddark ***** válasza:

"Későig tanulok, napközben suli, vagy gyakorlat, ami elég durva, ellátom a háztartást, és bár kértem már többször is, nem segít szinte semmit."


Mert ha levizsgázik tulajdonbó, tárgyból - társsá, leki kapcsolattá válik valamiért a párja szemében?

Ő vizsgázik nem a párja, és nem is értékrendből gondolom...

Ez probléma, és ha nem boldog valaki akkor tegyen valamit azért hogy azzá válljon mert magától SOHA SEMMI nem oldódott még meg ebben az életben senkinek sem.

2013. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 15-ös válaszoló fogalmazta meg jól, ott a pont és az igazság. Igen, egy normális kapcsolat így működik. Nem kell túllihegni. A párod is volt már fáradt, akkor neki sem volt akkora kedve szexelni ha jól értem, most te vagy fáradtabb, idegesebb, ő megsértődött, de ne ragozzátok túl. Érett, felnőtt ember nem fog belehalni és megcsalni sem fog azért, ha pár napig nem szexel. Bármelyik kapcsolatban adódhatnak nehezebb időszakok, amikor nem úgy mennek a dolgok.

Tényleg ne vedd be a sok hülyeséget, hogy itt egy páran kijelentik, hogy márpedig ennyit meg ennyit KELL szexelni. Persze a része a kapcsolatnak, de itt nem arról van szó, hogy hónapokig hozzá sem érsz.

Majd elmúlik ez az időszak. Hidd el nekem, normális kapcsolatban, ha tényleg szeretitek egymást, ebből maximum rövidebb vita lehet, komoly gond nem.

2013. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!