Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akinek...

Van itt még olyan, akinek nincs miről beszélgetnie a szüleivel, családjával, mert nincs közös témájuk? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít, mert rengeteg dolog érdekel, de szüleimet meg csak a kert meg a tv, meg másokról tudnak beszélni.Pl ma elkezdtem nekik beszélni a továbbtnulási terveimről, egyből elkezdtek a kertről bezsélni.

Nem tudom, akkor kivel kéne megbeszélnem az ilyen dolgokat, mert akármiről kezdek velük beszélni, mindig a tkertre meg a tv-re terelik a témát.


2013. ápr. 10. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyum él már csak, őt általában a hugom dolgai érdeklik, ha én mesélek neki valamit, az nála nem téma, vagy rohan épp valamerre, vagy a sorozatát nézi. Nem visel meg a dolog, általában a barátnőmmel szoktam megbeszélni ezeket, anyával amúgy se lehet igazán jót beszélgetni. Nagyon különbözünk.


25/N

2013. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van az úgy néha, hogy anyuka vagy apuka leragad a saját korában és nem érti meg a mai világot.

Én anyuval jól elvagyok de nagyon nem ebben a világban él, nagyon különbözünk egymástól, teljesen más a mentalitása úgyhogy inkább barátokkal beszélem meg ha van valami.

2013. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is barátokkal beszélem meg, de ők meg tudják beszélni a szüleikkel, nem értem, hogy 50 évesek emberek miért nem haladnak a korral, a nagymamám míg élt, megértőbb volt még a 80-on is túl, mint anyumék
2013. ápr. 10. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg előre "meghatározni" a témát, pl. hogy most szeretnék kérni tőletek 10 percet, hogy beszélhessünk a továbbtanulásról.

De persze lehet olyan - és nem akarok senkit leszólni - hogy egy gyerek inteligensebb a szüleinél, és akkor mással kell ezeket megbeszélni.

2013. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, ezt a 10 perces dolgot próbáltam, de semmi, 2 percig sem ment

maradnak a barátok

2013. ápr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!