Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgot láttam meg. Elromlott a laptopom, így egy ideje apukám laptopját használom. Az előzményeket böngésztem, egy oldalt kerestem aminek elfelejtettem a címét, és egyszer csak egy szexpartner kereső oldalt láttam meg, ahová apám képeket is feltöltött. Nem láttam a képeket, ez az oldal neve mellé volt írva, viszont csak egyetlen dolog miatt regisztrálnak, és töltenek fel az emberek szexpartner kereső oldalra képeket.... Én nem tudom, hogy mit tegyek, szégyenlem magamat amiatt, hogy ezt megláttam, kutakodtam... Elmondjam anyukámnak vagy ne? Nem tudom, hogy mit tegyek... :(
2013. ápr. 10. 19:14
 1/6 anonim válasza:

Én elmondanám anyukámnak, leellenőrizném vele, és ha igaz akkor lehet lebuktatni

ha nem akkor meg el kell felejteni

2013. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni olyan emberrel,akiben megbízol és ismeri az otthoni körülményeidet.Ha azonnal anyukádhoz mész,akkor abból lehet,hogy válás lesz.Emiatt tanácsolom,hogy egy bizalmasodtól kérj tanácsot először.
2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene anyukádat kiborítani? azt szeretnéd, ha elválnának? Inkább beszélj valóban valakivel, aki tud neked segíteni. Milyen a kapcsolatod az apukáddal? Esetleg vele nem tudnál beszélni? Egyáltalán hány éves vagy?
2013. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Apukád felnőtt ember és édesanyád is az, hagyd őket békén, nem próbálnék kideríteni semmit...
2013. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos rohadtul haragudnék a gyerekemre, vagy akárki másra, hogyha rájönne, hogy megcsal a férjem és nem mondja el nekem, hanem hagyja, hogy továbbra is hülyét csináljak magamból. De ezt embere válogatja, hogy kinek mi lenne jobb. Bár szerintem az emberek többségének marha szarul esne, ha rajta kívül mások tudják, hogy csalfa a párja, de mindenki titkolózik.
2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na még kérdezd meg párszor más verzióban.. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2013. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!