Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka abbahagyása szülés...

Munka abbahagyása szülés miatt: ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar hogy nincs saját bevételem,nincs saját pénzem amivel én rendelkezem. A párom dolgozik,ő keres pénzt, a gyerek után is kapok ugye gyedet,családit de azt persze a gyerekre költjük,így az én kívánságaimra nem jut. Nem azért,mert kevés van csak ha ugye a párom szerint nem fontos valami akkor húzza a száját ha kérek tőle meg ilyesmik. Ilyen dolgokról beszélek,hogy pl.: szoli vagy drágább tusfürdő vagy parfüm vagy valamilyen ruhadarab meg ilyesmi,ami nem olyan fontos de a saját keresetemből meg szoktam venni mert jobban érzem magam tőle ,jol esik :). Most ilyenekre...hát...lenne de a páromtól nem tudok kérni rájuk,mert aztmondja,hogy nem azért dolgozik,hogy fölösleges dolgokra költsük a pénzt. De hát istenem,nem én tehetek róla hogy az " Ő pénzét " kell költenem.
2013. ápr. 11. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyereketek van, és még nem vagytok közös kasszán?
2013. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Hogy a párodnak milyen igaza van, drága tüsfürdő szoliárium meg parfüm nélkül meg lehet lenni. Nagyon sokan meg vannak nélküle, neked is menni fog. Most a kicsi szükségletei a legfontosabbak. Gondolhattad volna hogy ez lesz mikor terhes lettél. Ha vissza mész dolgozni annyi drága holmit veszel amennyit akarsz.
2013. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A gyerekkel nincs probléma,neki minden megvan és meg is lesz. Értem,igaz,de itt az a baj,hogy az ő fölösleges kiadásaira van, (pl.: horgászbotok,horgászcsónak nagyon drágán, halradar meg ilyenek) és az enyémre is lenne csak az szerinte nem fontos,de a sajátja fontos akkor is ha nem és ő dönti el,mire költünk,mert ő keresi a pénzt. Ez szerintetek rendben van?
2013. ápr. 11. 20:50
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt. Igenis kell a komfortérzethez, hogy olyat is vegyen néha ami kicsit drágább. Nem dől össze a világ, ha néha 100ftal drágább tusfürdőt vesz meg a párja.
2013. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez így normálisnak tekinthető vagy gáz van szerintetek? Én úgy érzem,gáz.
2013. ápr. 11. 20:52
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Így van. Arról mit gondoltok,hogy lenne rá és még sem lehet? Írok egy példát,hogy világosabb legyen. 350000 ftért vett a párom csónakot pár hónapja,hozzá 250000ért csónakmotort de húzta a száját,mert 800 ftos tusfürdőt akartam és pl.: levendula párologtató olajat kb. 300ft. Én erről beszélek.
2013. ápr. 11. 20:57
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Gáz. Főleg azért, mert a gyerek miatt te hosszútávon is hátrányba kerülsz a munkaerőpiacon.

Egyezzetek meg, hogy legyen egy összeg, amit te költesz magadra, azt adja oda neked. Esetleg ajánld fel, hogy váltsatok és te dolgozz, ő meg legyen otthon a gyerekkel.

2013. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azért,mert szerinte hülyeség de ő keresi a pénzt. A gyerek után kapott pénzt ilyenre nem költöm,ahhoz még hozzá se nyúltunk,mind rámegy egy számlára és ott is marad egy ideig és majd megkapja később. Tehát azt kérdezem,hogy.: MINDENKINEK VAN CSAK NEKEM NE LEGYEN AZÉRT MERT GYEREKEM VAN ÉS NEM TUDOK DOLGOZNI? Nem azért nem dolgozok,mert lusta vagyok.
2013. ápr. 11. 21:01
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy ő maradjon otthon,mert sokat keres. Így jobb. De lehetne megértőbb. Nem? Ti nem jártatok így vagy nem hallottatok róla,hogy ismerősötök így lenne?
2013. ápr. 11. 21:03
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
de durva! ha elveszti a munkáját, vajon ő önként fog kenyéren és vízen élni majd?? Nálunk nem vagyok hátrányban, hogy gyesen vagyok, megvehetek bármit.
2013. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!