Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet okom erre a...

Szerintetek lehet okom erre a beteges féltékenységre?

Figyelt kérdés

Ártatlanul indult az egész. Nemrégen költöztem oda a páromhoz. Takarítottam,és pakolászás közben találtam fényképeket az exeiről... Egy dobozt tele egy hosszú kapcsolatából származó ajándékokkal,szerelmes levelekkel stb. Nagyon elszomorodtam,hogy miért nem zárta le ezeket a dolgokat még...

Pár napra rá használtam a mobilját,és ettől a nőtől kapott smseket... szó szerint: "Csak beszélgetésre gondoltam,majd írj,hogy mizu,Puszi". Névnapi köszöntő is volt: Bocsi a késésért,boldog névnapot kívánok :) Puszi" Erre a párom: Köszönöm. Légy jó,vigyázz magadra,Puszi"... Semmit nem tudok erről a kapcsolatról,soha semmit nem említett nekem az exeiről,előző kapcsolatairól... Csak az a kép van meg bennem,amit én magamban összeraktam ezek alapján.

Nagyon rosszul esik,hiszen én sem írogatok az exeimnek,és ők sem nekem. Kezd az agyamra menni ez az egész dolog,olyan szinten,hogy idegileg teljesen kivagyok,semmit nem tudok enni,gombóc van a torkomban,a gyomrom teljesen össze van szűkülve.

Az utóbbi hetek úgy zajlanak,hogy reggel elmegyünk munkába,délután/este haza,aztán házimunka,ő belebújik a számítógépébe,és szinte semmi intimitás,szex... Nagyon rosszul esik,nem tudom hogyan hozhatnám ezt helyre.

Szerintetek nagyon túlreagálom a dolgot?

:(


2013. ápr. 12. 09:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, de szerintem nagyon túlreagálod! Nem hinném a leírtak alapján, hogy aggódnod kéne. Ha nagyon zavar beszéld meg vele...
2013. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
hagyd a fenébe
2013. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
12%
Ne maradj a szamár szerepébe, lépj. Te is tudod, érzed is, hogy vége a kapcsolatodnak, ne akarj azoknak az embereknek a sorsára jutni, akik éveken keresztül egymást játszák ki és féltékenykednek, cirkuszolnak, kutakodnak, nyomozgatnak. Egy csomó mindentől megkiméled magad, ha hallgatsz rám.
2013. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%

Megértelek, de meg kell nyugodnod! Az nem megoldás ha kutatsz utána, mert abból is baj lehet! Sokan ugranak erre, valjuk be jogosan. Szóval ezt felejtsd el.

Valami más módját kell megtalálnod hogy végére járj az ügynek. Az első sms tényleg kicsit furcsa. Lehet hogy találkozót akarnak megbeszélni. Az ilyenek nem mindig végződnek újra összegabajodással, de sosem árt ha résen vagy. Ha úgy látod, furcsán viselkedik, majd nem úgy beszél veled mint előtte... akkor ültesd le és kérdezd meg van-e valami gondja. De semmiképp se buktasd le magad!! Ne kérdezz rá az üzenetekre!!!

2013. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Szerintem a régi tárgyakkal, emlékekkel nincsen gond. Nekem két, 4 évnél hosszabb kapcsolatom volt már, én is úgy cselekedtem, mint a párod, egy dobozba raktam a fényképeket, csecsebecséket, stb. mert nincs szívem őket kidobni, annak ellenére, hogy már nem érzek irántuk szerelmet.

Az sms-es dolog miatt viszont én is kiakadnék és nagyon zavarna. Rosszul esne, ha a párom másnak írogatna olyat, hogy puszi. Az meg még aggasztóbb, hogy nincs intimitás és szex.


Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Jelezted már neki, hogy téged zavarnak ezek a dolgok? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, úgyhogy nyugodtan mondd csak meg neki szépen, normálisan, hogy mi bánt, tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg magadban örlődni. Légy bátor!

2013. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!


Egyébként 35 és 22 évesek vagyunk.

Attól tartok,hogy ha tényleg csak "ártatlan" a dolog,akkor nagyon össze fogunk veszni.

A képeket szóvá tettem,és annyit mondott,hogy "Neked is voltak exeid,nekem is,nagyon szeretem benned,hogy nem vagy féltékeny,egyébként meg ismersz,hogy mindent csak úgy bedobog a fiókba."

A szex viszont nagyon gyanús,nem tudom ezt a dolgot hova tenni. nekem nagyon sokszor hiányzik az is.

2013. ápr. 12. 09:19
 7/38 A kérdező kommentje:
Ja és egy éve vagyunk együtt.
2013. ápr. 12. 09:19
 8/38 anonim ***** válasza:
6+7 Ezek után végképp lépj.
2013. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
1 év után azért még korai a szex elhanyagolása. Bár ki milyen vérmérsékletű. De tapasztalataim szerint a férfiak több szexre vannak beállítva mint mi nők. Szóval felettébb furcsa!!! Nagyon sajnálom :(
2013. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
49%
Beteges dolog más dolgai után kutatni,mert gondolom nem mutatta meg neked az SMS-eket sem..Nem baj az,ha valaki ápolja a kapcsolatát az exszel,mindenkinek van múltja,amit nem kell a kukába dobni. Ami viszont gond lehet,az az intimitás hiánya,hogy nincs meg az érzelmi közösség.Lehet,még nem zárta le magában,amikor elkezdte veled,vagy csak átmeneti megoldás vagy a következő komolyig.Beszélni kell vele és a véletlenül megtalált levelekről is,mert jobb a tiszta helyzet,de ne számonkérés legyen belőle.
2013. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!