Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan ismertétek meg a...

Ti hogyan ismertétek meg a párotokat? Kiéből lett házasság és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi mindig ismertük egymást mert szomszédok voltunk. 18 évesen jöttünk össze, előtte egyikünknek sem volt semmi komoly, 5 év után költöztünk össze és 7 évnél házasodtunk. Idén lesz a 8. évfordulónk.

26N

2013. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetemen ismerkedtünk meg, de csak évekkel később jöttünk össze. Nem tudom, lesz-e belőle házasság, de ha igen, max. két éven belül.

Az exemmel 5 évet húztunk le egymás mellett, aztán a végén szakítottunk, annyira semmi értelme nem volt, tulajdonképpen az elejétől látszott, hogy úgysem illünk össze :(

2013. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy közös baratunknal viharzott be az eletembe, szo szerint. Bejött a lakasba es vidaman, de fennhangon orditani kezdett a baratunkkal, annyira jo kedvem lett töle mar akkor is :) Aztan sokszor összefutottunk, de egy "minden rendben van veled?"-en kivül mas nem is volt. Egy par hetes ismeretseg utan Ö vitt haza egy focimeccs utan, mert az en autom szo szerint az ut közepen megallt... Behivtam egy kavera es reggelig beszeglettünk, annyira megtetszett a latasmodja, a szemelyisege, hogy utana mar direkt kerestem a tarsasagat. Összekerültünk, ra 3 honapra összeköltöztünk, ennek mar 6 eve, 3 het mulva lesz az esküvönk :)
2013. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy szilveszeri bulin bár előtte is láttam már 1x nagyon tetszett akkor is már, nem rúgtunk be és mégis úgy végigbeszélgettük egészen reggelig az időt mintha ezer éve ismertük volna egymást. Január 4-én kezdtünk el járni,és most februárba volt az eljegyzésünk 5 év után :) 2 éve élünk együtt,jövő nyáron lesz az esküvőnk.
2013. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Én netes társkereső oldalon (akkoriban még sokkal több normálisabb ember volt fent és ingyenes is volt), 3 és fél év után házasodtunk össze, de már 30 felett voltunk mindketten. Nála tökéletesebb párt nem is találhattam volna!
2013. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy munkahelyen dolgoztunk. Esküvőt nem szeretnénk, van egy majdnem 3 éves kislányunk és szeptemberbe lesz 13 éve, hogy együtt vagyunk:-).

36N, 41F

2013. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
mi is egy munkahelyen dolgoztunk :) A vicces, hogy nekem ő nem is tetszett, hanem az unokatesójával szerettem volna összejönni, ezért sokat voltam náluk :) No, egyszer hazajött az akkor még ismeretlen unokatesó :) és még akkor sem tetszett. Aztán egyre többet kezdtünk el beszélgetni, kiderült, hogy én már akkor is tetszettem neki :D júniusban lesz 6 éve, hogy együtt vagyunk, 1 éves házasok leszünk akkor .)
2013. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy középiskolába jártunk csak ő két évvel felettem járt. Az elején még nem is nagyon csíptem és nem is akartam vele összejönni. Aztán végül beláttam, hogy nagyon jó fej, humoros és persze jó képű [bár ezt már akkor is tudtam amikor az agyamra ment :D] Ennek majdnem 10 éve (májusban lesz az évfordulónk) de még nem nagyon gondolkoztunk esküvőn, családalapításon. Pedig az ő és az én családom is szeretne már menni egy jó kis lagziba. :)


25/L

2013. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Interneten egy közösségi oldalon.

1,5 év után házasodtunk össze,februárban múlt 5 éve ,hogy találkoztunk.

2013. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Internetes társkeresőn. Szeptemberben házasodunk, és decemberben lesz a 3. évfordulónk. Akkor már 2.5 éve fogunk együtt élni.


24N

2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!