Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen nagyszülőv...

Mit lehet egy ilyen nagyszülővel csinálni?

Figyelt kérdés

Legszívesebben nem járnék hozzá de nem tatát akarom ezzel büntetni. /elég sz.r állapotba van tata nem tudom meddig bírja/


Hozzá ha nem is mindennap 2 naponta át kell, hogy menjek. Mama viszont elviselhetetlen. Ma felkeltem és egyből vitt át anya. VOltak ott valami festők egyből miért nem köszöntök, pedig túl voltunk rajta.

Másik meg. Én megfázva mentem át. Tehát az orrom teljesen dugig van hiába fújjom az orrom. Erre lecsesz jó csúnyán, hogy miért nem szólok, hogy leég? Nem érzem a szagát? /ennél sokkal csúnyábban/

Basszus de semmit nem érzek nem még, hogy az égett szagot.


Vagy, hogy ülök benn tatánál próbálom etetni stb. /annyira olyan állapotba van/ és akkor egyből, hogy minek csinálom stb. Addig meg hót nyugodt volt a kisöreg. Tök nyugodtan evett stb. Pedig pont azzal húzza fel, hogy ordít. Ezt ő is tudja mégis csinálta.


Utána jött nagybátyám anyával füdették tatát. Én addig kimentem ránézni a kutyára. És akkoris, hogy minek szőrözöd össze magad.


És nem csak velem ilyen.

Mikor a kórházba kellett járni mert tata benn volt akkoris ismeretlenül az egyik nővérkére megjegyzést tett. És még ő volt felháborodva mikor mondták, hogy nem kéne.


Mikor mondtam neki, hogy nem kéne ordítani mindenért. Akkor annyit mondott, hogy annyi baja van. Mert ezt kell csinálni meg azt. Most megértem, hogy fáradt mellette.

De most én se ordibálok vele mert éppen millió meg egy bajom van. Mert pl:. napok óta nem alszok csak egy egy órákat, suliba vagyok reggel 7-től félnégyig /addig óráim vannak/, készülni kell minden órára amellett az érettségire is készülnöm kell + itthon is elég sok minden rám szakad. /pl.: egy iszonyat nagy kertünk van és ráadásul sarki ház vagyunk a teljes fűnyírás rám szakad amit hetente kell mert ha 2 hetente vágom akkor akkora lesz, hogy nem lehet bírni vele/ és akkor sorolhatnám még

18/l


2013. ápr. 21. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy! Ezt, amit leírtál ide, hogy mit érzel mond el szépen a nagymamádnak is. Beszélni kell az érzésekről, persze nem kell vele megbántani a másikat! Ha nem válik be, nem változik semmi, akkor próbáld meg elengedni a füled mellett, amiket mond... csinálj úgy, mintha meg se hallanád... egy idő után majd észreveszi, hogy neked pampoghat nyugodtan, teszel rá magasról, ha jogtalan a dolog!
2013. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!