Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmes a párod? Megszokott...

Figyelmes a párod? Megszokott lepni valamivel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy ha például lemegy a boltba,vagy jön haza a munkából akkor hoz e neked valami apróságot: csoki,virág ilyesmi.


Az enyém szinte soha.10 ujjamon meg tudom számolni,hányszor lepett meg bármivel is. Én mindent megadok neki amit csak egy nő megtehet sőt még annál is többet.Próbáltam hónapokig,hogy nem veszek neki semmit még egy nyalókát sem,hát így sem változott a dolog semmit.Közölte,hogy nem érdekli,mert neki erre nincs igénye.Közöltem vele,hogy én Nő vagyok és nekem erre szükségem van,de ezt kb 1 éve pofázom neki,de már kezdek bele unni.Azt mondta,hogy ő megszokta,hogy a nők vesznek neki,ami nem teljesen így van,hogy ő elmondta és az anyukája is.


2013. ápr. 25. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
már kaptam tőle virágot is, meg húsvétra egy kis csokicsomagot. amikor meg náluk vagyunk mindig hoz ilyen csokinyulat. néha úgy érzem, hogy sok amit ad, és próbálok kompenzálni pl legutóbb vettem 2 gyrost, vagy adtam neki a kávémból. én rosszul lennék attól, ha a barátom állandóan kinyalja a seggem én meg nem viszonozom sehogy.
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igen, pont csokival és virággal :) Néha kaparós sorsjeggyel.


Az egyik exem pont ilyen volt, mint a te párod. Megemlítettem neki én is, egyszerűen nem érdekeltem annyira, h örömet akarjon nekem szerezni.

2013. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én párom minden alkalommal vesz nekem valamit ha boltba megy vagy hétvégéken amúgy is kapok mindig csokikat, meg egyéb ajándékokat, legutóbb egy szép gyöngynyakláncot kaptam. Előtte sminkszereket, meg mindent amiről tudja hogy örülnék neki. Ő olyan hogy mindent meg akar adni nekem, kissé túlzásba is viszi néha. De ha nem venne ilyesmiket akkor is ugyanúgy szeretném, persze egy nőnek azért ezek jól esnek. A párod nem gondolt még ebbe bele úgy tűnik, nem lehet túl figyelmes. De ő ilyen típus, nem hiszem hogy meg lehet változtatni.
2013. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Néha túlzásba is viszi.

Mivel együtt élünk,együtt jövünk-megyünk,így túl sok lehetősége nincs venni akármit,így rendelget,most ép ruhákra kattant rá.És még a méreteimet is eltalálja :)

Édesség mindig van otthon,de mig nem éltünk együtt,annyi ferrerot hozott,hogy nem birtam megenni :)

virágot kapok rendszeresen,sokszor csak sétálunk és vesz egy szál virágot.

(szülinap,névnap,karácsony,nőnap,ilyenekre látom hogy jóelőre gondolkodik mivel lepjen meg)


Imádom.


De átérzem a problémád,az exem olyan volt mint a te pasid,vagy még rosszabb.Szülinapra,névnapra,karácsonyra kaptam ajándékot,az anyukája vette meg,mert az ex erre is képtelen volt.Nála se hatott hogy én veszek,ő akkor se.

2013. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
en is kapok aprosagokat ha lemegy a boltba.redbull,pepsi,csoki ilyesmiket.valamikor kis uziket talalok eldugva .hehe
2013. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akármelyikünk megy a boltba, mindig hozunk a másiknak valami apróságot.
2013. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ha minden alkalommal hozna nekem valamit, akkor az hosszútávon eléggé drága mulattság lenne, ezért ezt nem is bánom. :)


Viszont néha napján hoz nekem virágot vagy csokit.

Sokáig panaszkodtam a virág miatt. 2 éve vagyunk együtt és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor kaptam tőle virágot eddig. Aztán igazából mostmár nem is zavar. Mikor kapok tőle virágot mégis, akkor annak nagyon nagyon örülök. :)


Viszont azt se tudom mondani, hogy nem lep meg. Kapok tőle csokit, vagy virágot, vagy elemgyünk a Margitszigetre, de meglep mert nem villamossal megyünk, hanem hajóval. Szóval kedveskedik azért. :)

2013. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon figyelmes, de ez nálunk nem a "meglepikben" nyilvánul meg főleg. Néha meg szokott lepni, de inkább én vagyok az a típus, aki szeret apró meglepetéseket adni neki. Ő jobban más módon fejezi ki a dolgokat.
2013. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Néha meglep, de nem viszi túlzásba.

Mondjuk még mindig jobb, mint az exem, aki néha hozott virágot, aztán mindig mondta, hogy csak azért, mert a Ferivel együtt indultak el munkából, aki minden nap visz virágot a párjának, és nem akart mellette "szégyenben maradni"...

2013. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mindig hoz nekem valamit a boltból, amire épp rá vagyok kattanva (túrórudi, kinder bueno, stb:)). én is neki, bár most fogyózik, szóval nem. amúgy szoktam kapni virágot is, volt hogy egy szál rózsával várt a vasútállomáson:) viszont valentinnapot, húsvétot rendszerint elfelejti, olyankor mindig csak ő kap tőlem valami apróságot (süti, kindertojás). szóval igen, mi odafigyelünk az ilyenekre, tudja, hogy imádok kapni:D meg ezzel is érezteti, hogy törődik velem:)
2013. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!