Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen anyukáról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a közvéleményre, mert a sajátomat nem tudom hova tenni, vagyis tudom, csak mindenki hülyének néz miatta.


Egy fiatal, egyedülálló, 30 éves anyáról van szó.


Jó tulajdonságok:

- váláskor nem tört össze, gyorsan összerántotta az életét, sokan példát tudnának kovácsolni belőle, annyira rendben kezelte a dolgot

- sokat beszél a gyerekéről, dicsekedni szokott vele

- jó helyen dolgozik

- sosem sajnált a gyerektől egy márkás cipőt, ruhát, vagy játékot

- vidám, erős nő, tele ambícióval

- sok barátja van, sokan szeretik, és segítenek neki

- jó a fizetése

- liberális


Rossz tulajdonságok:

- sokat iszik (heti 3-4 alkalom, van, hogy egyedül is megiszik egy üveg bort, és sokat jár el otthonról)

- mindig van valamilyen párkapcsolati zűr, ami miatt kizárja a külvilágot

- állandóan zenét hallgat, be van dugva a füle, sose hallja, mit kér a gyerek

- nem hordja a kislányt játszótérre, 4 év alatt max 10 alkalommal vitte ki csúszdázni. 2hetente egyszer elmegy vele a plázába, egyébként csak bekapcsolja neki a tv-t (4 éves lánynak)

- sosem játszik vele, nem rajzolnak, gyurmáznak, festenek, még ritkán sem, tényleg abszolút soha

- nem zavarja, ha a kislány részegen látja őt

- nem hordja a gyereket közösségbe, csak az oviban találkozik más kisgyerekekkel, indok: a többi szülő ostoba, és unalmas.


2013. ápr. 27. 23:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy nyilván sok jó tulajdonsága van, de gyerek nem való neki.
2013. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem itelkezhetunk, de tisztan latszik, hogy nincs rendezett elete a holgynek. S a felelossegtudatnak is hijan van valamelyest.Problemaiban segitseg kellene neki. Hogy meglassa a gyermeke es sajat magat. Nem is ertem, hol van az a sok un. barat...
2013. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
a barátai nagyrészt fiatalok, család nélkül, ők még a bulis korszakukat élik. csak 1 babás családot ismer, velük is csak azért van jóban, mert régről ismerik egymást.
2013. ápr. 27. 23:15
 4/43 anonim ***** válasza:
74%

váláskor nem tört össze, gyorsan összerántotta az életét...


biztos, mert úgy tűnik, hogy nagyon is nem birkózik meg a dologgal.

2013. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
Veszélyezteti a gyereket. Mi van, ha az éppen félrenyel valamit, fuldoklik, anyuka meg részegen alszik a fotelban. Hogy a szellemi fejlődésről ne is beszéljek.
2013. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
58%
Csak azt olvastam el, hogy alkoholista. Más nem érdekelt.
2013. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
lehet, hogy eltúloztam a heti 3-4 alkalmat, ez az utóbbi két hétre igaz volt. előtte heti 2x ivott. :(
2013. ápr. 27. 23:24
 8/43 A kérdező kommentje:
nem mattrészegre issza magát, hanem olyan nyelvakadós részegre. van, hogy jobban persze, de akkor másra van bízva a kislány.
2013. ápr. 27. 23:25
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

Hol vannak a nagy szülõk?

Belül nagyon bánatos,amelyet a borral vezet le, kivülrõl megmutatja a talpraesett nõt. Bele fog roppanni, hogy magába zárja a fájdalmait.

Nekem mindig furcsak azok a nõk,akik ugy kifele mindig azt mutatják, hogy nekik milyen jó.

2013. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
63%

te vagy ez a nő? vagy az exed? Honnan tudsz vkiről ennyi mindent?

nekem a két leírás nem passzol, ha túl van a váláson akkor nem inna ennyi.

Az egyértelmű h nem jó anya és a gyereknek jobb lenne az apánál. A márkás cipő nem minden ha közben egy részegen fekvő anyával él aki nem játszik vele soha

2013. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!