Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki Pécsett a legjobb válóperes...

Mazliza kérdése:

Ki Pécsett a legjobb válóperes ügyvéd-engem a gyerekelhelyezés érdekel. Mi a véleményetek dr. Szabó Flóráról? (egy kétgyermekes anyuka)

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jo ugyved, de ugy tudom, hogy szemelyes okokbol nem nagyon vallal mostanaban ugyet. Keresd dr Horvath Gabort s Munkacsy utcaban. O egyszeruen verhetetlen!!!
2013. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zabmester ***** válasza:
Nekem ő volt az ügyvédem a gyermekelhelyezési tárgyalásnál. Igaz, nálunk nem volt sok dolga, az alperes le se tojta az ügyet, el se jött, szóval... De személyes tapasztalat alapján is csak jót tudok róla mondani, meg mások is őt ajánlották, hogy ő nagyon jó ügyvéd. Mondjuk azt nem tudom, hogy mostanság dolgozik-e, a mi esetünk évekkel ezelőtt volt.
2013. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!