Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem tervezett megcsalni?...

A férjem tervezett megcsalni? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma reggel küldött egy lány üzenetet,amiben a férjem és ő megállapodnak,hogy találkoznak és egy jót dugnak a lakásán.Eleinte mondogatta,hogy engem szeret,nem akar megcsalni és stb.,de a végén kibújt a szög a zsákból és belement.Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez,hogy mondjon igent(a lány kezdeményezett).Csak egy éjszakáról lett volna szó.Most vizsgák miatt az édesanyámmal vagyok itthon a 3 hónapos kislányunkkal, a férjem másik városban.

Tudom,hogy azzal fog jönni,hogy "de nem csaltalak meg!",viszont tervezte és már úgy volt,hogy indul a lány a férjemhez,figyelmeztette,hogy törölje ki a beszélgetést még az előzményekből is.

Te mit lépnél?


2013. máj. 3. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
megkérdezném, hogy akkor most mit is akar meg hogyan gondolja a továbbiakban? Mert gondolatban már megcsalt, akárhogy is nézzük. A 3 hónapos baba meg még eléggé fárasztó, innen már könnyebb lesz, de nagyon csalódott lennék, és ez igazán nem tenne jót a házasságnak, mondhatni csak rontott rajta, nem tudom, hogy bízhatnék benne ezek után??
2013. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Én biztos nem tudtam volna erről a tervéről mert nem szokásom a telefonját, sms-it, emailjait sunyiban ellenőrizni. Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy ha meg akarna csalni a férjem akkor is megcsal a nyomozok utána, és akkor is ha nem.. Ha meg mégis megcsalna akkor valahol mindketten csúnyán elrontottunk valamit.

Ismered a mondást:

"minek egyek hamburgert amikor otthon a finom steak vár?"

2013. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Most lehet, hogy nem fog megcsalni, mert felébredt a bűntudata, valószínűleg...

De aki eltervezi, az meg is teszi!

Hidd el, voltam már szerető is és megcsalt nő is, egyiknek sem jó lenni!

De biztos nem ez volt az utolsó és talán nem is az első alkalom! Hazudik, mint a vízfolyás, ilyenkor bármire képesek, hogy mentsék a bőrüket!

2013. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
most oszinten. mennyire gyakori hogy lanyok nos ferfiaknal kezdemenyeznek egyejszakas kaland remenyeben? szerintem a ferjed hazudik mint az allat.
2013. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
utolsó...sajnos nagyon is gyakori
2013. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Jajj, ez a "nem szokásom a telefonját, sms-it, emailjait sunyiban ellenőrizni" érv engem soha nem hatott meg... Persze nem szép dolog, de könyörgöm, ha a másik rejteget valamit, szerintem igenis van létjogosultsága. Nem azt mondom, hogy kényszeresen állandóan a másik után kell kutatni (mert egy amúgy bizalomra épülő kapcsolatban miért is lenne rá szükség?) de ha valami gyanús, én is nyomoznék. De még az is lehet, hogy a kérdező tök véletlenül találta meg ezeket, keresés nélkül. Én is ugyanígy jöttem rá annó 13 évesen, hogy apám csalja anyámat, és nem volt épp egy jó élmény...


Kedves kérdező, sajnos ez az egész sztori elég szomorú... :( Ha már ilyen korán meg akar csalni, akkor sajna előfordulhat később is. Te döntsd el, mi lesz jobb a gyereknek: felnő úgy, hogy a szülei között állandó a titkolózás, hazudozás, burkolt feszültség (amit hiába próbáltok a gyerek elől majd elrejteni, igenis MEG FOGJA ÉREZNI), vagy elváltok és talán lesz 1-2 év zűr, de adsz magadnak és a gyereknek egy esély arra, hogy találtok egy normális embert aki igazán szeret titeket és a gyereknek is lehet normális gyerekkora. Nehéz, mert kockáztatsz; de ugyanakkor a biztos rosszat kockáztatod egy lehetséges rosszért...

2013. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én úgy értelmezem a kérdést, h a lány meg a férje megbeszélték, majd a csaj ezt a beszélgetést elküldte a feleségnek. Gondolom a lány csak elcsábította majd jól bemártotta a feleségnél. vagy félreértem?

Mindenesetre ha ez igaz amit olvastál akkor az nagyon szomorú. Mennyi időre vagytok távol egymástól?

szerintem más nem segít mint h leülsz vele és megbeszélitek. Kutyából nem lesz szalonna sajnos de amíg reményt érzel h megmentheted a házasságod addig nem szabad feladni.

2013. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a házasságmegmentés egy nagy hülyeség!

Ha most rendbe is hoznátok a dolgokat (mert most a csillagokat is le fogja hozni az égről, hogy megbocsáss neki), akkor is, gondolod, hogy később nem megy félre?

Soha, egyetlenegy percben sem lesz nyugtod, amikor nem vagy vele!

Állandóan arra fogsz gondolni, ha nincs melletted, hogy biztos más nő ágyában fetreng! És meg is teszi, ez nem kétséges!

Szerintem hagyd ott, gyerekkel vagy gyerek nélkül, itt nem a gyerek számít, mert nem a gyerekkel kötött házasságot, hanem veled! A gyerekkel ugyanúgy törődhet akkor is, ha elváltok, elvált szülők gyereke vagyok és az én szüleim meg tudták oldani. Később mindketten újraházasodtak és jóban vagyok az új párjaikkal is. Az a pár év volt életem legrosszabb pár éve, amikor anyám meg apám folyton veszekedtek, gyerekként ezt borzasztó volt megélni, állandó mosolyszünetek vagy épp ordibálás, ne tudd meg, hogy egy gyereknek ez mennyire ki tudja borítani a lelkivilágát. Onnantól kezdve, hogy elváltak, nem volt gond, ugyanúgy tartottam a kapcsolatot apuval is, a mai napig.

Sok lelkierőt kívánok Neked ahhoz, hogy elég erős legyél, hogy meglépd ezt a lépést!

2013. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a francba! Nem szégyelli magát?! Nekem aztán magyarázkodhatna. Három hónapos kisbaba mellett szajházik?! A mondogatás meg, hogy így, meg úgy szeretlek, hamuhintés, semmi más.
2013. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mondhatja, hogy ő nem akarta, a kiscsaj volt túlságosan nyomulós, stb. stb. De az is csak akkor nyomul, ha úgy érzi, vagy a körülményekből, jelekből azt veszi le, hogy van értelme nyomulni.


A helyedben egyelőre próbaképp ugyaneddig a mértékig "tervezném visszacsalni". Gondoskodnék róla, hogy ő is tudomást szerezzen a dologról, és megnézném, hogyan reagálja le. Ő vajon hogyan tolerálná?

Ha szinte észre sem veszi alapállásba helyezi magát, akkor meglehet, hogy nincs értelme ennek a kapcsolatnak, hiszen nem harcol érted.

Ha kiveri a dilit, akkor viszont vissza tudsz vágni!

2013. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!