Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik mindig a másik életével, dolgaival vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés

Mielőtt vki beírná, én nem vagyok ilyen, de megint megyünk rokonékhoz, és kiborítanak.

Állandóan a mással (szomszédok, egyéb rokonok stb) és a másik gyerekével vannak elfoglalva, mindíg másnak az életéről beszélnek, meg hogy a másik mit csinál, és ezt nekem már fájdalmas hallgatni, mert engem nem érdekel másnak az élete, de sajnos muszály elmenni.


Mit gondoltok az ilyen emberekről? Miért csinálják ezt? miért jó ez nekik?


Hogyan lehet erről vkit leszoktatni? Mert rokonék az én életembe is beletúrnak néha, és az eléggé felháborító.



2013. máj. 8. 10:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom tőlük.Annyit tehetsz, hogy hülyét csinálsz belőlük humorral és átléped őket. Én ezt szoktam.
2013. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
kapni fogod a negatív véleményeket erre az embertípusra, mikor itt gyk-n ugyanezt csináljuk :D
2013. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom dettó ilyen. Mindig másokat figyel, követeli, h részt vehessen az életükben, komolyan, mintha sajátja nem is lenne. Szerintem unatkozik és azért akar mindig mások dolgaival foglalkozni vagy nem tudom. Elég gáz.
2013. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

De az megint más, hogy valaki segítséget kér egy helyzetben és akkor azzal foglalkoznak, mint az, hogy valaki állandóan azt nézi, hogy a másik mit csinál.


Évfolyamtársaim közül is vannak effélék. Sehogy nem lehet leállítani? pláne ha az én magánéletem vagy családi életem a célpont épp.

De nem értem. Engem sosem érdekelt, hogy a másik mit miért hogyan mikor kivel csinált....

2013. máj. 8. 10:54
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

hát ha nem válaszolsz és faarccal hallgatod, akkor csak abbahagyja...


kíváncsiak, ilyenek, a saját életük nem elégíti ki őket vagy nem szeretik a saját gondjaikat


ha nem akarsz válaszolni, kérdezz vissza, hogy miért szeretné tudni, vagy tényleg arra kíváncsi-e X néni, hogy mikor megyek férjhez? Csak nem nászajándékot akar venni?

2013. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ember általában szeret pletykálni.

Más az, hogyha ezt már káros "szinten" űzi. Pl. amikor ismerősöm kibeszél, kellő utálattal másokat, félinformációkból összerak valami általa kitalált szrságot, csak arra tudok gondolni, hogy vajh rólam mennyi ilyen hülyeséget terjeszt.


Szerintem simán beszólnék ilyenkor, hogy "na és rólam is ilyeneket szoktatok mondogatni?".

2013. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

De nem értem.

Hogyan képzeli azt valaki, akár idegen akár nem, hogy neki mindenhez köze van, meg joga van mindenki életébe beleszólni?


Egyáltalán hogyan keletkezik ez a tulajdonság vkinél?

2013. máj. 8. 11:01
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoznak. Ahogy én is pl :-) Itthon vagyok gyed-en, mellette tanulok. Gyerek, lakás rendben, tanulás megvolt, valamivel el kell ütni az időt :-)


Bár én csak olvasgatni szoktam, ritkán válaszolok. Jókat lehet nevetni :-)

2013. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Mennyivel rosszabb, aki szóban kibeszéli az ismerősöket, mint aki a neten a családja magánéletét kiteregeti?
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem a netről van szó, mert aki oda tereget, annak úgy kell. Szerintem itt az életről van szó, mert ott is léteznek ilyenek. Én azt gondoltam, h én is kikérdezem majd olyan alapossággal és figyelni fogom, mint ő minket, hátha észbekap. Bár nem hiszem.
2013. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!